Vállalkozási mérnök

  • Cég neve

    UNITRUST ZRT.

  • Munkavégzés helye

    2040 Budaörs

  • Egyéb juttatások

    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Projektek elnyeréséhez szükséges pályázatok előkészítése.
  • Tenderkiírások, ajánlati dokumentációk áttanulmányozása.
  • Költségkiírás és műszaki tartalmak összevetése, műszaki és mennyiségi ellenőrzés.
  • Ajánlatkérésre felkért alvállalkozók meghatározása, kiválasztása.
  • Ajánlatkérői csomag összeállítása, kiküldése, a beérkezett ajánlatok összegzése és értékelése.
  • Folyamatos kapcsolattartás külső és belső partnerekkel.
  • Részvétel a helyszíni organizációs és a kivitelezési ütemterv elkészítésében.
  • Projektekkel kapcsolatos egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Végleges költségvetés kialakítása.

Elvárások

  • Felsőfokú gépész szakképzettség.
  • 2-3 év előkészítői tapasztalat.
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás.
  • Megbízható Word, kimagasló Excel ismeretek.
  • Precizitás, megbízhatóság.
  • Jó szervezőkészség.
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Nagyfokú terhelhetőség.

Előnyt jelent

Több éves vállalkozási területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Vízautomata, ingyenes kávé és tea.
  • Rendezvények és csapatépítők: támogatjuk a rendszeres csapatépítéseket, negyedévente együtt kapcsolódunk ki és ünnepeljük meg a sikereinket.
  • Egészségmegőrzés: MEDICOVER egészségbiztosítási csomag minden munkatárs részére.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Unitrust Zrt. szolgáltatásai között szerepel a magasépítés, bevásárlóközpontok, logisztikai központok, irodaházak, társasházak, közintézmények, vasbeton és könnyűszerkezetes csarnokok vonatkozásában, műemlék jellegű épületek felújítása, mélyépítés ezen belül, gépi, kézi földmunka, épületek alapozási munkái, támfalépítés, út, parkoló és járdaépítés, közművek építése, parkolóház és mélygarázs építése.  Vállaljuk többek között irodaházak, közintézmények, csarnokok, bevásárlóközpontok, szállodák, ipari létesítmények teljeskörű épületgépészeti munkáinak megtervezését, gépek anyagok beszerzését, kivitelezését és beüzemelését.  Tervezési és mérnökszolgálati tevékenységünk során komplett, minden szakágra (építészet, statika, gépészet, villamos-és irányítástechnika) kiterjedő megoldást tudunk nyújtani megrendelőink részére.
Weblapunk: www.unitrust-zrt.hu ​​​​​​​​​​​​​​

Várjuk szakmai önéletrajzát, kiemelve a vállalkozási területen szerzett tapasztalatokkal.