Vállalkozási igazgató

  • Cég neve

    SIVA-GROUP Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1155 Budapest, Wysocki utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Tablet
    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Mobiltelefon
    • Céges autó
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A vállalkozási igazgató egyik főbb feladata, hogy a cég éves árbevétel-kitűzésének megfelelő szerződésállományt biztosítsa. Ehhez szükséges a már meglévő megrendelői körrel való jó kapcsolat fenntartása, de új - jövőbeni -  megrendelőkkel is kell bővítenie a szakmai kapcsolatokat.
A másik legfontosabb feladatköre, hogy a saját vállalkozási részlegét szakmailag irányítsa, ellenőrizze és fejlessze. A bejövő ajánlatkéréseket magas szinten, határidőre elkészíttesse a szakmai csapatával, ellenőrizze annak műszaki és anyagi megfelelőségét.

További feladataihoz tartozik, hogy a beszállítói/alvállalkozói árakat naprakészen tartsa, mint ahogy az ehhez kapcsolódó szerződésállományt is.
Szoros együttműködésben kell dolgoznia a beszerzési részleggel, valamint a termelési részleggel is.
Kiemelten fontos a költségvetési anyagok megfontolt és alapos ismerete és annak kezelése.

Elvárások

A vállalkozási igazgatói pozíció betöltésének elengedhetetlen feltételei:
- Felsőfokú ÉPÜLETGÉPÉSZETI végzettség
- Angol üzleti tárgyalás szintű kommunikáció
- Vezetői tapasztalat

Előnyt jelent

 A vállalkozási igazgatói pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
- német nyelvtudás
- gazdasági/pénzügyi ismeret

Amit kínálunk

A vállalkozási igazgatói pozíció - cégünknél egyik legmeghatározóbb igazgatói pozíció, mivel cégünk irányítását a 3 terület igazgatója (vállalkozás, termelés, pénzügy) végzi el az éves célkitűzéseknek megfelelően. Hosszútávú munkalehetőség, fejlődéssel és természetesen felelősséggel - eredményorientált szemlélettel és ennek megfelelő bónuszokkal.

Céginformáció

A SIVA GROUP Zrt egy magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éve az épületgépészeti piacon működő stabil cég, amely törekszik a szakmai fejlődésre és ugyanakkor a stabilitás megtartására. A klasszikus épületgépészeti kivitelezések mellett nagy hangsúlyt fektetünk a technológiai gépészeti kivitelezésekre is. Számtalan nagyértékű kivitelezések találhatóak meg a referenciáink között amelyre büszkék vagyunk.

A jelentkezéshez kérjük csatoljon egy fényképes - eddigi szakmai életútját bemutató önéletrajzoz, valamint egy szakmai bemutatkozó levelet, amelyben ismerteti motivációját és fizetési igényét is.