Vállalkozási főmérnök

  • Cég neve

    Magyar Építő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1149 Budapest, Pillangó utca 28.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Beiskolázási támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Budapesti székhelyű, 100%-ban magyar tulajdonban lévő építőipari kivitelezést végző, több mint 130 éves magyar múltra visszatekintő társaságunkba keressük

kollégánkat. Büszkék vagyunk arra, hogy a munkatársainkkal együtt hozzájárulunk a városok fejlődéséhez és a környezetünk formálásához. Nálunk rengeteg lehetőség vár rád, várjuk jelentkezésedet, hogy közösen alakíthassuk a jövő építészeti környezetét!

FELADATOK, AMIK VÁRNAK RÁD:

  • Kapcsolattartás a leendő megrendelőkkel
  • Generál vállalkozási területre érkező ajánlatkérések feldolgozása és elemzése
  • Generál kivitelezési projektekhez szükséges pályázatok és ajánlatok határidőre történő összeállítása, szakági kollegák szakmai támogatásával
  • Költségvetési kiírások előkészítése és azok mennyiségi és műszaki megfelelőségének ellenőrzése
  • Alvállalkozók felkeresése, ajánlatkérések kiértékelése
  • Alvállalkozói ajánlatok műszaki és gazdasági elemzése
  • Megrendelői műszaki egyeztetéseken való aktív részvétel és kapcsolattartás
  • Gyakorlati megvalósításra törekvés és alternatív javaslatok kidolgozása
  • Ajánlat műszaki mellékleteinek elkészítése (szervezés, műszaki, pénzügyi ütemterv)
  • Versenyképes ajánlatok elkészítése a megrendelő által meghatározott határidők betartásával
  • Hatékony együttműködés tervezőkkel és műszaki előkészítőkkel
  • Pályázat figyelemmel kísérése a szerződéskötésig
  • Döntés előkészítő dokumentáció készítése a vállalat felsővezetése számára

TE VAGY A MI EMBERÜNK, HA RENDELKEZEL:

  • Felsőfokú műszaki (építész vagy építőmérnök) végzettséggel rendelkezel egyetemi vagy főiskolai szinten.
  • Felsőfokú aktív nyelvtudással rendelkezel
  • Betartod a szabályokat és folyamatokat, ugyanakkor nyitott vagy az újszerű, kreatív gondolkodásra.
  • Jellemző rád az analitikus látásmód.
  • Versenyszellemmel rendelkezel, ami inspirál és motivál.
  • Kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki és gazdasági szempontból is átgondolt megközelítést alkalmazol a feladatoknál.
  • Több éves szakmai tapasztalatot szereztél műszaki vagy vállalkozás előkészítői területen.

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • Karrierlehetőség: Egy stabil munkahelyen dolgozhatsz, ahol hosszú távú karrierlehetőségek várnak, ha az építőiparban a kivitelezési területen szeretnéd kibontakoztatni szakmai potenciádat.
  • Munkakörnyezet: Kellemes és inspiráló munkakörnyezetben csatlakozhatsz csapatinkhoz.
  • Projektek: Részt vehetsz magas színvonalú és nagy volumenű projektekben, amelyek rendkívül sokféle szempontból izgalmas és tanulságos kihívásokat rejtenek.
  • Szakmai fejlődés: A szakmai fejlődésed prioritás számunkra, és folyamatos támogatást biztosítunk.
  • Eszközök és támogatás: A munkavégzéshez minden szükséges eszközt, beleértve a laptopot és telefont is, biztosítunk. Ezzel lehetővé tesszük, hogy hatékonyan és eredményesen dolgozhass.
  • Juttatások: SZÉP kártya és egyéb juttatások állnak rendelkezésedre, hogy a munkád és az életed egyensúlyban legyen.
  • Egészségmegőrzés: A testi és lelki egészség is fontos a számunkra, így irodai masszázst, focit és pingpongot is biztosítunk a kollégáknak.
  • Képzések: Kiemelt hangsúlyt fektetünk a képzésekre, ideértve a szakmai, informatikai és nyelvi képzéseket is.
  • Céges Rendezvények: A csapatépítés és a közösségformálás jegyében rendszeresen szervezünk céges rendezvényeket és programokat, ahol együtt lazíthatunk és szórakozhatunk.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment

Jelentkezés: Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

A Magyar Építő Zrt., az általa meghirdetett álláspályázatokra jelentkezők személyes adatait a társaság honlapján elérhető adatkezelési tájékoztatóban foglaltak szerint kezeli.