Vállalkozási előkészítő mérnök

  • Cég neve

    Stratos Magasépítő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Tervdokumentáció részletes megismerése, feldolgozása ajánlatkészítés során
  • Tisztázandó műszaki kérdések, észrevételek megfogalmazása, és az érkezett válaszok feldolgozása
  • Költségvetési mennyiségek ellenőrzése, korrigálása, vagy költségvetési kiírás elkészítése
  • Alvállalkozói ajánlatok bekérése és feldolgozása
  • Az ajánlatkészítés során a költségvetés árazása
  • Költségoptimalizációs javaslatok készítése, megtakarítások kimutatása
  • Helyszíni bejárásokon, megrendelői egyeztetéseken részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (építőmérnök/építészmérnök)
  • Releváns kivitelezési vagy előkészítési 2-3 éves munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office, CAD)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Fejlődés iránti töretlen elköteleződés
  • Standard folyamatok automatizálásában szerzett tapasztalat
  • Nyitottság az új megoldásokra
  • Stratégiai gondolkodás

Amit kínálunk

  • Folyamatos képzési lehetőség
  • Változatos munka
  • Céges telefon, laptop
  • Versenyképes jövedelem
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló