Vállalkozási előkészítő mérnök (Budaörs / Dunaújváros / Pécs)

  • Cég neve

    GRABARICS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budaörs, vagy Dunaújváros, vagy Pécs

  • Fizetés

    Bruttó 980e - 1,1M Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

slider_wrapper

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Szereted az építőipart, de mégsem a projekten képzeled el a mindennapjaid? Részt vennél magas presztízsű építőipari beruházások megvalósításában? Hosszútávú munkahelyet keresel? Ha igen, csatlakozz hozzánk! Jelentkezz és dolgozz összeszokott, egymás munkáját támogató csapatban!

Mivel foglalkozunk?

Generálkivitelezőként teljes körű szolgáltatást nyújtunk a magasépítés területén. Referenciáink nagy részét ipari létesítmények, logisztikai központok, közintézmények, szálloda- és lakóépületek, kereskedelmi célú ingatlanok komplex megvalósítása alkotják.

Álláslehetőséget kínálunk,

  • ha a kiszámítható munkavégzési hely fontos számodra
  • ha szeretsz és tudsz is önállóan dolgozni, ugyanakkor kész vagy a csapatmunkára is
  • ha feladatorientált a hozzáállásod
  • ha megbízható vagy és munkádra igényes
  • ha nem tör le a határidők betartásából eredő monotonitás
  • ha rugalmasan állsz hozzá egy feladathoz
  • ha nem ijedsz meg a nagy volumentől

MIT VÁRUNK EL TŐLED? A FELADATOK:

  • generál kivitelezői pályázatok elvárt határidőre való összeállítása
  • tender dokumentáció felülvizsgálata, ajánlatkészítői szempontból való alapos megismerése
  • helyszíni bejárásokon, építtetői, tervezői kooperációkon való felelősségteljes részvétel
  • tervek műszaki, tartalmi és teljességi szempontból való felülvizsgálata, a feltárt hiányosságokkal kapcsolatban tisztázandó műszaki kérdések, észrevételek egyeztetése ajánlatkérővel és az érkezett válaszokat feldolgozása
  • a szükséges alvállalkozói, beszállítói ajánlatkérések ügyintézése, kiküldése / feldolgozása
  • költségoptimalizációs javaslatok készítése, megtakarítási lehetőségek kidolgozása
  • a költségvetési kiírás - a céges struktúra és a megrendelői igények alapján - elkészítése és formázása
  • céges irányelvek és ajánlatkérői elvárások figyelembevételével a pályázati dokumentáció összeállítása, melyhez szükség esetén bevonja a pénzügyi, jogi terület és a cégcsoport munkatársait
  • a pályázat leadás előtti egyeztetésén, majd a tender tárgyalásan felkészült részvétel
  • elnyert munka esetén aktív közreműködés a szerződés mellékleteinek összeállításában és a termelési osztály, valamint a projektcsapat számára a szükséges információk átadásában, megismertetésében

MIÉRT ÉRI EZ MEG NEKED? AMIT BIZTOSÍTUNK:

  • bruttó 980.000-1.050.000 Ft közötti személyi alapbér (szakmai tapasztalattól függően)
  • teljesítményarányos bónusz, ami az éves fizetés 10-40 %-a
  • notebook és telefon
  • minőségi munkavédelmi felszerelés a projektlátogatáshoz
  • 300.000 Ft/év értékű egészségbiztosítási csomag a próbaidő után
  • hozzájárulás munkába járáshoz közigazgatási határon túli lakhely esetén (15 Ft/km vagy bérlet hozzájárulás)
  • rövidített pénteki munkaidő (14.00 óráig)
  • fix munkavégzési hely; elnyert projekt helyszíni nyomonkövetésének lehetősége
  • több napos alap- illetve posztraképzés a beilleszkedéshez
  • részvétel a közösségépítő programokon
  • kiszámítható, biztos jövő

MINDEZT HOL KELL ELVÉGEZNED?

Budaörsön, Dunaújvárosban vagy Pécsen, választhatóan lakóhely alapján.

MUNKAIDŐ:

H-Cs: 07.00 – 16.00, p: 07.00 – 14.00

MIKOR ÉRDEMES HOZZÁNK JELENTKEZNED?

  • ha van felsőfokú végzettséged építész- vagy építőmérnöki szakon
  • ha rendelkezel minimum 3 éves tapasztalattal generál kivitelezési projekten előkészítésében és dolgoztál már minimum 1 Mrd Ft értékben ajánlati csomagon
  • ha magabiztos Excel ismerettel rendelkezel
  • ha jártas vagy az Ms Project használatában
  • ha kiváló a kommunikációs készséged írásban és szóban egyaránt
  • ha van B kategóriás vezetői engedélyed és saját gépjárműved

HOGYAN TUDSZ JELENTKEZNI?

Kérjük küldd el még ma magyar nyelvű önéletrajzodat! Motivációs levél csatolása és fizetési igény megadása nem feltétel, de örömmel vesszük.