Vállalkozási előkészítő

  • Cég neve

    Gépész Centrál Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Milyen feladataid lesznek?

  • Különböző volumenű épülettípusok épületgépészeti-kivitelezési árajánlatainak, árkalkulációnak összeállítása;
  • Költségvetések és költségvetési kiírások elkészítése;
  • Tervdokumentációk, kapcsolási rajzok részletes feldolgozása;
  • Mérések és anyagszámítások pontos elvégzése a terveknek megfelelően, mennyiségi ellenőrzések, tervek felülvizsgálata;
  • Beszállítói ajánlatok bekérése, összehasonlítása, ártükör készítése;
  • Műszaki tartalom összeállítása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, megrendelőkkel és tervezőkkel;
  • Együttműködés a projektvezetőkkel és az építésvezetőkkel.

Elvárások

  • Rendelkezel legalább középfokú, épületgépész végzettséggel,
  • Releváns tapasztalatod van árajánlatok összeállításában, illetve projektek előkészítésében,
  • Szívesen mélyedsz el kiviteli tervek olvasásában, értelmezésében,
  • Van gyakorlatod az Excel valamint költségvetési szoftverek használatában,
  • Képes vagy rendszerben, komplexen módon gondolkodni és nem zavar, ha a feladat időnként monoton.

Amit kínálunk

Mi pedig garantáljuk:

  • A biztos háttérrel rendelkező munkáltatót, modern munkakörnyezettel,
  • Versenyképes juttatási csomagot,
  • A változatos és szakmailag kihívást jelentő munkákat,
  • Önállóságot és bizalmat, támogató vezetést,
  • Felkészült, összetartó és jókedvű csapatot.

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Céginformáció

Csatlakozz Magyarország egyik meghatározó épületgépészeti kivitelező cégéhez!

A Gépész Centrál Kft. magyar tulajdonban lévő, budapesti székhelyű vállalkozás. Nagy volumenű sikeres projektjeinknek, valamint szakmailag felkészült és elhivatott munkatársainknak köszönhetően cégünk meghatározó szereplője a hazai gépészeti-kivitelezési piacnak.

Keressük új munkatársunkat

VÁLLALKOZÁSI ELŐKÉSZÍTŐ

munkakörbe.

Amennyiben szívesen lennél részese sikeres projektjeinknek, neked is fontos a minőségi munka, küldd el fényképes önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.