Vállalkozási elektromos műszaki előkészítő

  • Cég neve

    Laterex Építő Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Hídépítő utca 1-12.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a társaság építési projekthez készítendő generálkivitelezői ajánlat erősáramú- és gyengeáramú munkáinak műszaki előkészítése
  • ajánlatok bekérése, alvállalkozói ajánlatok kiértékelése, ártükör készítés
  • tételes erős-és gyenge elektromos gyengeáramú ajánlatkészítés, kalkuláció, árazás
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal és egyéb partnerekkel való kapcsolattartás
  • megrendelőkkel szakmai egyeztetések, tárgyalásokon, illetve helyszíni bejárásokon történő részvétel
  • műszaki dokumentációk felülvizsgálata, mennyiségi ellenőrzések elkészítése

Elvárások

  • min. középfokú épületvillamossági végzettség (épületvillamossági mérnök diploma előny)
  • önálló munkavégzés
  • magasfokú problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány
  • erős World, Excel ismeretek, TERC

Amit kínálunk

  • stabil pénzügyi háttérrel rendelkezünk
  • kiváló munkahelyi környezetben dolgozhatsz a Duna-parton
  • laptopot, céges mobiltelefont biztosítunk
  • vidéki bejárási támogatás
  • vidám csapatunk tagja lehetsz, ahol jó a munkahelyi légkör és támogató a vezetőd
  • közösségi életünk: évente több csapatépítő tréning, sportesemények, kulturális koncertek
  • szakmai fejlődési-, és előrelépési lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál

Munkavégzés helye: 1095 Budapest, Hídépítő u. 1-12.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A közel 300 fős Laterex cégcsoport dinamikusan fejlődő, több évtizedes szakmai múlttal rendelkező magyar tulajdonú, stabil gazdasági hátterű építőipari cégcsoport. Tevékenységünk felöleli a magasépítési iparág valamennyi területét. Az elmúlt évek során jelentős számban építettünk ipari, kereskedelmi, lakó, egészségügyi és közösségi épületeket, illetve számos komplex felújítási, átalakítási feladatot valósítottunk meg, a kor követelményeinek és adott esetben a műemlék épületek sajátosságainak megfelelően.

Jelentkezés fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal a jelentkezem gombra kattintva lehet.