Vállalati Ügyfélmenedzser - Szeged

  • Munkavégzés helye

    6722 Szeged, Kossuth Lajos sugárút 18.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Corporate üzletág szegedi ügyfélközponthoz tartozó vállalati ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása.

Az alábbi feladatok elvégzése szükséges:

  • a meglévő ügyfélportfólió felelősségteljes kezelése és megőrzése, folyamatos ügyfél kapcsolattartás;
  • terv szerinti akvizíció, új ügyfélkapcsolatok kialakítása;
  • ajánlatok készítése;
  • ügyféltárgyalások szervezése és lefolytatása;
  • hitelezési feladatok: hiteltárgyalások lefolytatása, hitel-előterjesztések készítése, egyedi ügyféligényekre ajánlat kidolgozása;
  • szerződéskötési és folyósítási előkészítés, nyomon követés;
  • tárgyalásjelentések, beszámolók elkészítése;
  • társterületekkel aktív együttműködés;
  • monitoring és review feladatok ellátása.

Elvárások

  • Legalább 3 éves, vállalati finanszírozásban szerzett tapasztalat (1 mrd Ft éves árbevétel feletti vállalatok kezelésében szerzett tapasztalat előny)
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • bónusz teljesítménytől függően,
  • cafeteria,
  • well-being szolgáltatások,
  • privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • képzések,
  • távoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelően,
  • extra szabadnap.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.