Vállalati követeléskezelő (ZT-1395)

  • Cég neve

    Talentis Group Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XI. - Info Park

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Követeléskezeléssel foglalkozó partnercégünk követeléskezelési tevékenységének támogatására keresünk új kollegát VÁLLALATI KÖVETELÉSKEZELŐ munkakörre

Főbb feladatok, munkák:

  • Követeléskezeléssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
  • Követeléskezelési stratégia kialakításában való aktív részvétel
  • Belső és külső adatszolgáltatási feladatok ellátása
  • Ügyfélmegkeresések megválaszolása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, tárgyalás, megállapodások megkötése
  • Döntéshozatalhoz szükséges előterjesztések készítése
  • Követelések érvényesítése érdekében jogi eljárások kezdeményezése és nyomon követelése
  • Közjegyzőkkel, bíróságokkal, végrehajtókkal és felszámolókkal történő kapcsolattartás
  • Követeléskezeléshez kapcsolódó nyilvántartások, adatállományok naprakész vezetése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, hivatalos szervekkel
  • Javaslattétel a hatékony és eredményes működés javítása érdekében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi vagy jogi végzettség
  • Min. 3-5 éves releváns tapasztalat vállalati követeléskezelés területén
  • Hatékony problémamegoldó képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • MS Office és egyéb VIR szoftverek használatában szerzett gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen (követeléskezelés, behajtási ) szerzett szakmai tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, kiváló munkakörnyezet, dinamikus csapat
  • Főállású munkaviszony határozatlan időre
  • Versenyképes bérezés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, töltse fel fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a benne megjelölt bérigénnyel a hirdető karrier oldalán keresztül a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Követelés kezelés, Behajtás