iCREDIT Hungary Pénzügyi Szolgáltató Zrt logo

Vállalati Kockázatkezelési Munkatárs

  • Cég neve

    iCREDIT Hungary Pénzügyi Szolgáltató Zrt

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Pénzügyi elemzést, kockázati elemzést és állásfoglalást készítesz vállalati hitel és faktoring ügyletekről és esetenként követelésvásárlási ügyletekről, elkészíted a kockázatvállalással kapcsolatos előterjesztéseket

  • Feladatod lesz a kockázatkezelés belső szabályozásának karbantartása, folyamatos aktualizálása, a területet érintő jogszabályváltozások figyelemmel kísérése, a kockázatkezeléssel kapcsolatos feladatok teljeskörű elvégzése

  • Munkád során lehetőséged lesz együttműködni a cég számos más területének szakértőivel a faktoring és hitelügyletek, valamint back-office tevékenység magas színvonalú jogi, kockázati és adminisztrációs hátterének biztosítása érdekében

  • Javaslataiddal részt veszel a faktoring és hitelnyújtási tevékenységet támogató informatikai rendszerek, szoftverek fejlesztésében a hatékonyság folyamatos növelése érdekében

  • Közreműködőként számítunk Rád a faktoring és hitelnyújtási ügyletekkel kapcsolatos statisztikák, riportok elkészítésében

  • Új hitel és faktoring termékek kidolgozásában és bevezetésében működhetsz közre

  • Szakértelmeddel támogatod a cég értékesítési munkáját

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú (gazdasági, pénzügyi) végzettséged van,

  • előnyt jelent, ha rendelkezel kockázatkezelési, hitelnyújtási területen szerzett tapasztalat, további előny a faktoring back office területen szerzett szakmai tapasztalat,

  • az Office-t (Word, Excel, Access, PPT) magas szinten ismered és alkalmazod,

  • a csapatmunkában és az önálló feladatok megoldásában is sikeres tudsz lenni,

  • könnyen tudsz kapcsolatot teremteni és szívesen működsz együtt másokkal,

  • angol nyelvtudásod előnyt jelent, különösen, ha magabiztosan használod írásban és szóban

  • a betanulás után részleges home office lehetőséget kínálunk

  • részmunkaidő