HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft. logo

VÁLLALATI JOGÁSZ (MARKETING-REKLÁM TERÜLET) (16-2812)

  • Cég neve

    HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Nemzetközi FMCG partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Marketing, illetve reklám kérdések esetében jogi tanácsadás,
  • Jogi oktatások tartása,
  • Hirdetések és reklámok jogi felülvizsgálata,
  • Vendégek panaszainak szakszerű kezelése,
  • Jogot érintő kockázatok értékelése,
  • A vállalat jogi képviselete hatósági eljárásokban.

Elvárások:

  • Marketing-, vagy reklámjog területén szerzett többéves tapasztalat,
  • Jogi szakvizsga megléte,
  • Angol nyelvtudás írás és olvasás szintjén,
  • Előny: vállalati jogászként FMCG területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Vállalati gépjármű teljes és korlátlan magánhasználatra,
  • Kiemelkedő bérezés és juttatási csomag,
  • Éves bónusz,
  • Nemzetközi, biztos háttér.

Corporate lawyer, Jogtanácsos, Jogász

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!