Vállalati hitelelemző szakember - Győr - 6 óra

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
  • Munka típusa

    • Home office
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kisgyermekeseknek
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kockázatvállalási ügyek ügyfélmenedzserrel közös feldolgozása, a hitel előterjesztések elemzési részének teljes körű elkészítése (ügyfél/ügyfélcsoport működési model bemutatása, pénzügyi adatok elemzése, beruházási tervek értékelése, versenytársakkal való összehasonlítás, ágazati információk)
  • Szoros együttműködés, folyamatos kommunikáció az az Elemző Team vezetőjével, a régiós ügyfélmenedzserrel és helyettesítő hitelelemzővel (tájékoztatás, információ csere, priorizálás közös meghatározása stb.)
  • Döntéshozói fórumokon az előterjesztés képviselete
  • Részvétel ügyféltárgyalásokon (személyesen, telefonon)
  • Szakmai (hitelezéssel kapcsolatos) projektekben való részvétel
  • Hitelmonitoring és felülvizsgálati feladatok ellátása az ügyfélmenedzserrel közösen
  • Ügyfél pénzügyi adatainak kiváló minőségben történő feldolgozása a banki rendszerek segítségével,
  • Kommunikáció és szakmai együttműködés a hitel-kockázatkezelővel
  • Üzleti terület hatáskörébe tartozó (a mindenkor érvényes szabályozásban meghatározottak szerint) konszolidációs ügyfélcsoport elemzések készítése, szükség esetén
  • Együttműködés az akvizíció előkészítő munkájában, előszűrési elemzések készítésével, piaci adatok feldolgozásával
  • Felelősségvállalás az ő által az előterjesztésben leírtakért annak aláírásával
  • Az értékesítési stratégia megvalósításának támogatása
  • Szakmai együttműködés az Elemző Team vezetőjével, beszámolási kötelezettség a folyamatban lévő ügyletekről

Elvárások

  • felsőfokú közgazdasági/pénzügyi- és számviteli végzettség
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • határozott állásfoglalási, érvelési képesség,
  • pontos, precíz munkavégzés
  • lényeglátás,
  • számviteli / elemző szemlélet,
  • csapatmunkához szükséges együttműködési készség
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Cafeteria,
  • Well-being szolgáltatások,
  • Bónusz teljesítménytől függően,
  • Privát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta után,
  • Átfogó betegség-, baleset- és életbiztosítás,
  • Munkavállalói Támogató Program,
  • Képzések,
  • Extra szabadnap.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az UniCredit páneurópai kereskedelmi bank, amely egyedülálló szolgáltatási kínálattal rendelkezik Olaszországban, Németországban, Közép- és Kelet-Európában. Célunk, hogy a közösségeknek megadjuk a lehetőséget a növekedésre, miközben a legjobbat nyújtjuk minden érdekelt fél számára, és segítünk kibontakoztatni ügyfeleink és munkatársaink képességeit és lehetőségeit Európa-szerte.