Vállalatcsoport kapcsolati menedzser

  • Cég neve

    Mediso Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Laborc utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a vállalatcsoport nemzetközi cégeinél futó ügyviteli folyamatok koordinálása
  • a cégcsoport egységes üzleti célját szolgáló működési modell kidolgozása a vállalatvezetéssel közösen
  • a cégek közötti hatékony együttműködés kialakítása, a nemzeti jogszabályok figyelembe vételével
  • az anyavállalat felé történő egységes beszámolási rendszer létrehozása és működtetése
  • a konszolidált beszámolót készítő könyvelő és könyvvizsgáló aktív támogatása
  • leánycégek működésének folyamatos monitorozása, az esetlegesen felmerült problémák hatékony megoldása a helyi és az anyavállalat illetékes szakemberének bevonásával
  • új nemzetközi cégek alapításának és működésük beindításának támogatása

Elvárások

  • egyetemi vagy főiskolai szintű gazdasági diploma
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • legalább 3 év termelő vagy kereskedő vállalatnál, vagy vállalatcsoportnál szerzett operatív menedzseri tapasztalat
  • együttműködő, motiváló munkastílus
  • a változásokhoz rugalmasan alkalmazkodni képes, terhelhető, proaktív személyiség
  • magas szintű elemzőkészség, határozott döntésképesség és cselekvőkészség megbízhatóság, önállóság, precizitás

Előnyt jelent

  • nemzetközi vállalatnál, vagy vállalatcsoportnál szerzett ismeretek
  • kontrolling tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • versenyképes fizetés

Céginformáció

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével és gyártásával foglalkozik. A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 30 éves múltra visszatekintő vállalat.
290 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.