Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet logo

Vállalat beszerzési specialista (diákmunka)

  • Cég neve

    Pensum Diákmunka Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1112 Budapest, Boldizsár utca 4.

  • Fizetés

    Bruttó 2 500 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Home office
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vállalatközi késztermékek és/vagy harmadik féltől származó késztermékek beszerzése a vállalatközi transzferek iránti kereslet biztosítása érdekében.
  • A vásárolt tételek napi szintű készletelemzése a termelési helyszíneken és a WH szintjén.
  • Előrejelzések és termelés ellenőrzése
  • Az ügyfelek és a PPF IC igényeinek nyomon követése a raktárba történő időben történő szállítás biztosítása érdekében; beleértve a "célraktár" lefedettségének ellenőrzését annak biztosítása érdekében, hogy a megfelelő árukat rangsorolják az IC-beszerzéshez.
  • Napi kommunikáció a többi PPF CS csapattal, kommunikáció a harmadik fél beszállítóival.
  • Szoros együttműködés az ellátási lánc csapatával és a szállítási torony csapatával.
  • A közvetlen szállítmányok könyvelésének ellenőrzése a NAV-ban (változáskezelés az alaptervtől való eltérések esetén).
  • Koordinált beszerzési rendelésekkel kapcsolatos követeléskezelés
  • Rendkívüli készletáthelyezés a PPF egységek között
  • Értékesítési visszáru rendelés és beszerzési visszáru rendelés létrehozása

Elvárások

  • Csapatjátékos, precíz, megbízható,
  • EXCEL nagyon erős ismerete
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Rugalmas beosztás
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem töltse fel fényképes önéletrajzát!