Vagyonvédelmi területre középvezető

  • Cég neve

    Eventsec Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Budapesti cégünk keresi főállásban dolgozó új területi vezető munkatársát egy barátságos, összetartó csapatba!

• vagyonőrök irányítása, vezénylés szervezése
• vagyonvédelemhez kapcsolódó adminisztráció - elszámolás, teljesítési igazolások készítése
• szolgálatok koordinálása - helyszíni ellenőrzés
• állomány létszámának folyamatos biztosítása, emberek felvételiztetése
• biztonsági feladatok, rendszerek összehangolása

Elvárások

• területi vezetői pozícióban szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat
• érvényes vagyonőri igazolvány + tanúsítvány • B kategóriás jogosítvány
• középfokú végzettség
• számítógépes alapismeretek ( MS Office rendszer)
• büntetlen előélet, cselekvőképesség
• önálló és felelősségteljes munkavégzés
• jó kommunikációs, szervező- és problémamegoldó készség
• jó stressztűrő képesség, terhelhetőség
• hétvégi, illetve munkaidőn túli munkavégzés

Előnyt jelent

• felsőfokú végzettség
• fegyvervizsga
• nyelvtudás
• rendezvényes vagy biztonsági területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• mobiltelefon, laptop, gépjármű
• hivatalosan bejelentett munkaviszony
• otthoni munkavégzési lehetőség
• versenyképes, stabil és kiszámítható jövedelem
• hosszútávú munkalehetőség
• stabil munkahelyi háttér
• fiatalos, modern munkahelyi környezet, összetartó közösség

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz és motivációs levél csatolása bérigény megadásával szükséges!

Köszönjük!