Villanyszerelő

  • Cég neve

    A.B.Y.11 Kft

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Behatolásjelző rendszerek, kamera rendszerek, beléptető rendszerek telepítésére, karbantartására keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársakat
  • Behatolásjelző rendszerek, kamera rendszerek, beléptető rendszerek hibáinak feltárása, javítása
  • Szoftver- és firmware frissítések végrehajtása, eszközök konfigurálása
  • Villanyszerelési feladatok elvégzése
  • Készenléti rend vállalása

Elvárások

  • Érdeklődés a biztonságtechnikai rendszerek iránt
  • Minimum középfokú műszaki szakirányú (elektronikai, villamosipari, villanyszerelői, műszerész) végzettség
  • Önálló munkavégzés és problémamegoldó képesség
  • Magasban történő munkavégzés készsége nem feltétel, de előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kábelezés, kábelnyomvonal kiépítésében szerzett tapasztalat
  • MS Office és Windows felhasználói szintű ismerete
  • Pontos és precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Paksi Atomerőmű területének ismerete
  • Vagyonvédelmi rendszerszerelői igazolvány
  • Tűzjelző rendszerek ismerete
  • IT és egyéb gyengeáramú rendszerek ismerete
  • Angol nyelv alapfokú ismerete
  • Gyengeáramú rendszerek telepítésében, javításában szerzett tapasztalat
  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, egyműszakos munkaviszony, szabad hétvége
  • Jogtisztán bejelentett munkabér, pontos munkabérfizetés
  • Céges telefon
  • Munkavégzéshez szerviz laptop
  • Készenléti rendben céges gépjármű
  • Béren kívüli juttatások
  • Versenyképes fizetés
  • Továbbtanulási letőségek

Céginformáció

Budapesti székhellyel rendelkező, informatikai és biztonságtechnikai rendszereket fejlesztő, szerelő, üzemeltető és karbantartó cég vagyonvédelmi rendszerszerelő munkatársat keres paksi kirendeltségére, azonnali kezdéssel.

A "Jelentkezem" gombra kattintást követően kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.