Vagyonvédelmi diszpécser

  • Cég neve

    Multi Alarm Zrt.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Jól kommunikálsz az emberekkel és szereted a pörgős munkát?
Téged keresünk, ha szívesen dolgoznál egy stabil, több mint 30 éve folyamatosan fejlődő és bővülő, 100%-ban magyar tulajdonú piacvezető cég távfelügyeleti csapatában.

Főbb feladatok, munkák:

  • Számítógépeden figyeled a vagyonvédelmi rendszerektől (pl. riasztórendszerektől) beérkező jelzéseket és minél gyorsabban megteszed a jelzéstől függő szükséges intézkedéseket
  • Az intézkedések alkalmával telefonon tartod a kapcsolatot az ügyfelekkel, járőrökkel
  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatokat látsz el, gyorsan és szakértelemmel nyújtasz segítséget az ügyfelek számára
  • 12 órás műszakban dolgozol nappal és éjszaka felváltva (műszakváltás 7:00-kor és 19:00-kor)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés piacvezető cégnél
  • Cafetéria (SZÉP kártya)
  • Vidéki kollégáink utazási költségtérítést kapnak
  • Naponta 1x ingyenes meleg étkezést biztosítunk
  • Értékeljük és jutalmazzuk jó teljesítményedet és lojalitásodat
  • Rendszeres képzéseink által egyre jobb lehetsz a szakmában
  • Előre megkapod a műszakbeosztást, így könnyen tervezhetsz a szabadidőddel az egész hónapban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább érettségivel és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel
  • Jó kommunikációs készséged és stressztűrő képességed van
  • Gyorsan tanulsz és nem okoz problémát a „multitasking”
  • Fontos számodra a minőség és igényes vagy a munkádra, környezetedre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Vagyonvédelmi rendszerek ismerete
  • Telefonos ügyfélszolgálat, diszpécser munkakörben szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarendben szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Diszpécser
  • Telefonos ügyfélszolgálat

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!