Vagyonvédelmi csoportvezető

  • Cég neve

    VÉD-SZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    2400 Dunaújváros

  • Fizetés

    Bruttó 430e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a vagyonvédelmi szolgálat tevékenységének napi szintű koordinálása
  • védelmi vezető munkájának támogatása
  • vagyonvédelmet érintő dokumentumok készítése, aktualizálása
  • Megbízó üzemi (ipari) területén vagyonvédelmi szempontú ellenőrzések, bejárások végzése / dokumentálása
  • események ( káresemény, alkohol szondás ellenőrzés) kivizsgálása, dokumentálása
  • műszakbeosztás készítése
  • belépő kártya készítése
  • postai feladatok ellátása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány, és tapasztalat
  • jó kommunikációs képesség
  • határozott fellépés
  • önálló munkavégzés
  • felhasználói szintű Windows és Office ismeret

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás
  • vagyonőri / biztonságszervező végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem ( a feltüntetett bér tájákoztató jellegű)
  • változatos és kihívást jelentő feladatok
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • kultúrált munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló

Céginformáció

A VÉD-SZ Kft. 1993 óta létesítményi tűzoltóságként működik, mára már 2 ipari nagyvállalat területén üzemeltet Létesítményi tűzoltóságot Dunaújvárosban.
Elsődleges prioritás számunkra a minőség és a megrendelőink elégedettsége, melyet szakembereink folyamatos képzésével, eszközparkunk fejlesztésével és a szerződött partnereinkkel történő folyamatos kommunikációval kívánunk elérni.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, bruttó fizetési igény megjelölésével.