Vagyonvédelmi csoportvezető

  • Cég neve

    P. DUSSMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2531 Tokod

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Tokodi, ipari létesítményben személy- és vagyonőri állomány helyi vezetése. Szolgálat napi szintű vezetése, szakmai felügyelte, ellenőrzése, beosztás tervezése, adminisztratív feladatok ellátása, kapcsolattartás a Megbízó helyi képviselőjével.

Elvárások

  • Érvényes személy- és vagyonőri igazolvány
  • Tanúsítvány megléte
  • Több éves szakmai tapasztalat ipari környezetben teljesített vagyonvédelmi és EHS feladatok kapcsán
  • MS Office (Word, Excel, Outlook) programok használata
  • Szolgálat szervezésben, munkaidőkeretben és Mt. szerinti foglalkoztatás gyakorlatában szerzett alapvető tudás szükséges a feladat ellátsához.
  • Leendő munkatársunkkal hosszútávon szeretnénk együtt dolgozni.

Előnyt jelent

  • Jogosítvány
  • Idegen nyelv tudás

Amit kínálunk

  • Multinacionális, törvényes munkáltatói háttér
  • Főállású munkaszerződés
  • Havi fix munkabér
  • Mt. szerinti távolléti díj
  • Tervezhető munkabeosztás.

Céginformáció

A P.Dussmann Kft. Magyarország stratégiai FM szolgáltató vállalata. Élelmezési, vagyonvédelmi, takarítási és üzemeltetési divíziónk egész Magyarország területén keres csapatába új kollégákat. Vállalatunk fejlődése 30 éve töretlen, megbízható, stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.