Vagyonőr - vagyonvédelmi rendszer operátor

  • Cég neve

    MAVIR Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Magyarország,Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár

    • Teljes munkaidő
    • Megváltozott munkaképességű
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

MAVIR Zrt.

Főbb feladatok, munkák

  • Video-megfigyelő rendszer működtetése, valamint riasztások kezelése és kivizsgálása;
  • Integrált felügyeleti rendszerszoftverben riasztások kezelése, kivizsgálása;
  • Események alapján beszámoló/jelentés készítése;
  • Együttműködés az érintett, Társaságon belüli szakterületekkel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Legalább érettségi;
  • Bűntettlen előélet - erkölcsi bizonyítvány;
  • Magyar állampolgárság;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Megszakítás nélküli, 12 órás munkarendben történő foglalkoztatás vállalása
  • Monotonitás tűrés és precíz munkavégzés;
  • Jó helyzetfelismerési és problémamegoldó készség;
  • Váratlan szituációkban azonnali, határozott fellépés (Belső eljárási rendnek megfelelően).

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (térfigyelő kamerák felügyelete, diszpécserszolgálatnál végzett munka);
  • Vagyonvédelmi felügyeleti szoftver ismerete elsődlegesen - IndigoVision, SIS, másodlagosan – egyéb;
  • vagyonőri végzettség;
  • rendvédelmi területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható munkahely: Határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség egy stabil és kiszámítható helyen kölcsönzötti státuszban.
  • Képzés és fejlődés: Tudjuk, hogy milyen értékes a tudás, ezért folyamatosan segítünk tanulni és fejlődni a szakmai képzéseken túlmutatóan is.
  • Teljesítmény és innováció: A kimagasló teljesítmény díjjazzuk, hiszen fontos az innovatív és cél orientált működés nálunk.
  • Juttatás és egészség: A kimagasló juttatási rendszerünk 13. havi fizetéssel, cafeteriával, magán-és egészségpénztárral gondoskodik arról, hogy a kimagasló alapbéren felüli juttatások is vonzók legyenek.
  • Sport és szabadidő: Ha szeretsz sportolni, a MAVIR Sport Egyesület számos lehetőséget kínál (vitorlázás, sí, fallabda és még sok minden más)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Biztonsági őr, Vagyonőr, Portás