Securimaster Protect Plusz Kft. logo

Vagyonőr

  • Cég neve

    Securimaster Protect Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    1238 Budapest, Helsinki út

  • Fizetés

    Bruttó 565e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Vagyonvédelmi nagyvállalat  Budapest XXIII. kerületében, ipari létesítmény területén történő munkavégzéssel vagyonőr munkatársat keresünk,  határozatlan idejű bejelentett munkaszerződéssel.

Elvárások

  • Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos,
  • Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)!
  • A munkakör betöltéséhez legalább 1-3 év releváns a szakmai tapasztalat szükséges!
  • Tudjál jól kommunikálni írásban és élőszóban egyaránt,
  • Rendelkezz magabiztos, felhasználói szintű számítógépes ismerettel.

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel).
  • Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését).
  • Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény).
  • Belépéskor és évente egészségügyi szűrést.
  • Az esetleges utazási költségeid megtérítését (ésszerű távolságokon belül).
  • Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

A jelentkezés gombra kattintva kélek csatolj egy fényképes szakmai önéletrajzot részünkre.