Vagyonőr

  • Cég neve

    P. DUSSMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    8900 Zalaegerszeg

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 24/72 készenléti szolgálat
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Ipari területen történő munkavégzés, 2 fő 24 órás szolgálat.
  • Munkavállalók és vendégek fogadása, kontrollálása
  • Kulcs kezelés,
  • Jármű ellenőrzések végrehajtása, dokumentálása,
  • Biztonsági ellenőrzések – belső-külső területen,
  • Tűzjelzési protokollban részvétel,

Elvárások

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány.
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek.
  • Kulturált megjelenés.
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Számítógép, illetve digitális eszközök kezelésének jártassága,
  • Idegen nyelv ismerete
  • Katonai/rendészeti múlt

Amit kínálunk

Jól elvégzett feladataiért cserébe rendszeresen, pontosan érkező, a piacon versenyképes fizetést, illetve hivatalosan bejelentett munkaviszonyt -Mt.-szerint-, mellyel igénybevehetők az adókedvezmények. (nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye). Minőségi formaruha, illetve utazási támogatás

Céginformáció

Nemzetközi cég több mint 30 éves vagyonvédelmi tapasztalattal rendelkező magyarországi leányvállalata zalaegerszegi létesítményébe (ZALA ZONE) vagyonvédelmi feladatok ellátására keres hosszútávra vagyonőr kollégákat.

A magyarországi P. Dussmann Kft.-t 1991-ben alapították. Forgalmát és létszámát évente nagymértékben és dinamikusan megnövelve jelenleg közel 1700 főt foglalkoztat.
Ha Ön is szeretne a jelen helyzetben is stabilan működő nagyvállalatnál sikereket elérni jelentkezzen!

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.