Vagyonőr

  • Cég neve

    P. DUSSMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    1088 Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 2 000 - 2 130 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Személy -és gépjárműforgalom kontroll, belépési jogosultság ellenőrzése
  • Recepciós feladatok ellátása, vendég tájékoztatás
  • CCTV, tűzjelző, telefonközpont, forgalomtechnikai berendezések kezelése
  • Járőrözési feladatok, irodaépület és garázsszintek ellenőrzése
  • 24 órás (07-07) szolgálat ellátása

Elvárások

  • Személy és Vagyonőri szakképesítés
  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány
  • Kulturált megjelenés
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

Jól elvégzett feladataiért cserébe rendszeresen, pontosan érkező, a piacon versenyképes fizetést, illetve hivatalosan bejelentett munkaviszonyt, mellyel igénybe vehetőek az adókedvezmények. (Nyugdíjasok, 25 év alattiak, fiatal házasok stb. kedvezménye). Évszaknak megfelelő, minőségi formaruhát biztosítunk munkavállalóink részére.

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló

Céginformáció

Nemzetközi cég több mint 30 éves vagyonvédelmi tapasztalattal rendelkező magyarországi leányvállalata budapesti irodaépületbe vagyonvédelmi feladatok ellátására keres hosszútávra vagyonőr kollégát azonnali kezdéssel.

Fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.