MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Vagyonőr

  • Cég neve

    MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    1106 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 280 Ft/óra bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Telephelyen belül zajló építkezés jármű és -személy forgalmának felügyelete, irányítása és a telephely elhagyása előtt történő ellenőrzése.

Elvárások

  • magyar állampolgárság,
  • 18. életév betöltése,
  • büntetlen előélet,
  • érvényes vagyonőr igazolvány,
  • precíz- pontos- önálló- munkavégzés,
  • határozott- magabiztos- de udvarias- fellépés és kommunikáció.

Amit kínálunk

  • Munkaidő: nappalos 12 órás beosztásban, 6:00 - 18:00 óráig
  • fiatal dinamikus csapatban történő munkavégzés,
  • főállású, bejelentett(!) biztos munkahely,
  • gyakorló munkaruha szett kiegészítő ruhadarabokkal,
  • Kornak, és munkában eltöltött éveknek megfelelő szabadság,
  • jövedelem: nettó 1.280-Ft/óra bankszámlára utalva,
  • helyettesítés esetén az órabér további 400 Ft/órával emelkedik,
  • feltételek teljesülése esetén a munkába járás költségeinek térítése.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kattints a "jelentkezem" gombra és küld el fényképes önéletrajzod.