Vagyonőr (Magánház, Balatonhenye)

  • Cég neve

    JUNA Group Kft

  • Munkavégzés helye

    8275 Balatonhenye

  • Fizetés

    Nettó 1 500 Ft/óra bér

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Magánházhoz keresünk vagyonőr kollégákat Balatonhenye településre, általános vagyonőri feladatok ellátására.
Munkarend: nappal 12 óra, beosztás szerinti napokon.

Elvárások

- Érvényes vagyonőri papírok megléte szükséges
- Megbízhatóság, terhelhetőség, erős fizikai állóképesség

Előnyt jelent

Előnyt jelent de nem feltétel a magánház őrzésben, illetve küzdősportban szerzett tapasztalat. Továbbá szintén előnyt jelent de nem feltétel az angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

Órabér: nettó 1500 ft
Fizetés: minden hónap 10.-én, teljes összegű átutalás.
Munkaruházatot biztosítunk.

Főállású, határozatlan idejű munkaszerződés keretein belüli foglalkoztatás, 12 órás bejelentéssel. Egyéb járandóságok, kedvezmények MTK szerint.

Céginformáció

A JUNA cégcsoport vagyonvédelmi vállalkozás megalapítása óta, 2017 évétől biztosítja biztonságát megrendelői számára. Azonban a tulajdonosi kör és az általa kijelölt vezetői jóval korábbról szerezte őrző-védő tapasztalatait a személy és vagyonvédelem területén.

Cégcsoportunk saját személyi állománya 2021. évre elérte az 500 főt, 2022 évre a 2.000 főt és jelen pillanatban is meghaladja ezt a számot.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el nekünk fényképes önéletrajzát, benne elérhetőségeit és kollégánk hamarosan felkeresi Önt.