Vagyonőr (adott helyszínen)

  • Cég neve

    B + N Referencia Zrt.

    Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Pest megye, Vas megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Vagyonőr - adott helyszínen

A magyar tulajdonú B+N Referencia Zrt. több mint harmincéves fennállása alatt Magyarország egyik meghatározó létesítményüzemeltető cégévé nőtte ki magát, árbevétel és a létszám tekintetében jelenleg a legnagyobb facility menedzsment és takarítócég Magyarországon.

Hiszünk abban, hogy mindenkinek joga van az egészséges és élhető környezethez, mind otthon, mind a munkahelyeken is. Hivatásunk mindent megtenni ennek elérése és fenntarthatósága érdekében.

Főbb feladatok, munkák

  • Cipőbolt őrzése, boltan található árukészlet megóvása, lopások megakadályozása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes vagyonőri igazolvány és tanúsítvány megléte;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • B kategóriás jogosítvány;

Amit kínálunk

  • Bejelentett munka;
  • Fizetés utalással;
  • Utazási hozzájárulás;
  • Munkaruházat.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Személy- és vagyonvédelem

Egyéb információ

Munkájára igényes vagyonőr kollégát keresünk, teljes munkaidős munkavégzésre, több helyszínen:
Dunakeszi: bér- állandós: n. 1600/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Vecsés: bér- állandós: n. 1600/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Kecskemét: bér- állandós: n. 1500/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Székesfehérvár: bér- állandós: n. 1500/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Mosonmagyaróvár: bér- állandós: n. 1500/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Tatabánya; bér- állandós: n. 1600/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Szombathely: bér- állandós: n. 1500/ó, beugrós: n. 1850/ó;
Munkaidő: Hétfőtől -vasárnapig napi 10-12 órás munkarend; heti 5 napos munkahét.