NBA Biztosítási Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Vagyon- és Felelősségbiztosítási Termékspecialista

  • Cég neve

    NBA Biztosítási Tanácsadó Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Semmelweis Ignác utca

  • Fizetés

    Nettó 300e - 400e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Mire számítunk Tőled:

  • Vállalati és lakossági ügyfelek részére a Vagyon és Felelősségbiztosítási ajánlatokat elkészíted
  • Ügyfelek kárigényeinek ügyéntézésében részt veszel
  • Meglévő ügyfelek szerződéseit éves szinten felülvizsgálod, tenderezteted, szükség esetén módosítod
  • Meglévő ügyfelek évközi szerződés módosítási igényét elvégzed
  • Ügyfeleinkkel közvetlenül tartod a kapcsolatot
  • Személyes kapcsolatot tartasz a biztosító partnereinkkel
  • Kreatív ötleteidet örömmel vesszük, hogy javíthassuk az ügyfélélményt vagy a csapat teljesítményét

Elvárások

Ideális jelöltünk vagy ha az alábbiakban magadra ismersz:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Nem áll távol tőled a precíz adminisztráció
  • Számodra a tanulás a fejlődést jelenti és motiváltnak érzed magad az új ismeretek megszerzésében
  • Kiválóan kommunikálsz és kreatív vagy a problémamegoldásban
  • Ki nem állhatod az átláthatatlanságot és a káoszt, ezért mindig törekszel rendszerszemlélettel működtetni a folyamatokat

Előnyt jelent

Díjazzuk, ha ezekben is jeleskedsz:

  • Valamelyik biztosító társaságnál már szereztél tapasztalatot
  • Lakás- és/vagy Vállalati Vagyon biztosítás területén szereztél jártasságot
  • PSZÁF vizsgával rendelkezel
  • Ismered a biztosításhoz kapcsolódó jogszabályokat

Amit kínálunk

  • Kezdő bejelentett bérezés Nettó 300.000-400.000.- Ft / hó + negyedéves bónusz
  • Egészségbiztosítással támogatunk egész évben
  • Céges eszközöket biztosítunk számodra, mint a mobiltelefon és a laptop
  • Próbaidő alatt mentor programmal támogatjuk a beilleszkedésedet
  • Egy kedves, támogató csapat vagyunk, ahol nyitottak vagyunk új ötleteidre
  • Képzések és oktatások a terület még mélyebb elsajátításához

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Közel 20 éves szakmai tapasztalattal állunk stabil ügyfélkörünk rendelkezésére. Büszkék vagyunk rá, hogy az évek során széleskörű és megbízható biztosítói partneri kapcsolatokat építettünk ki, melyek lehetővé teszik, hogy ügyfeleink számára személyre szabott, rugalmas és költséghatékony megoldásokat kínáljunk. Elkötelezettek vagyunk, hogy ügyfeleinket átfogóan támogassuk, legyen szó akár magánszemélyekről vagy vállalkozásokról.
Kollégáink szakmailag felkészültek és nagy hangsúlyt fektetünk a közösségi és személyes fejlődésükre is. Bízunk benne, hogy hamarosan megismerhetünk Téged is.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük csatold önéletrajzodat!