Üzletvezető

  • Cég neve

    Vanília Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 1 900 Ft/óra bér Nettó 1 százalék havi jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Üzletvezetőként Te bonyolítod le az egész napi műszakot, kis létszámú csapatoddal.
Rajtad múlik, hogy milyen a hangulat, és lelkesek tudnak -e maradni a beosztottak egy pörgős nap után is.
ÉRTENED KELL MÉG EZEKHEZ:
Vevők szakszerű kiszolgálása
Árurendelés, leltározás, központi akciók lebonyolítása
HACCP, termék nyomonkövetés felügyelete, élelmiszerbiztonsági előírások betartása
Üzlet árukészlettel való gazdálkodás
Beosztás készítés, új dolgozók betanítása
Pénztárkezelés, napi zárási feladatok ellátása

Elvárások

Középfokú végzettség
Minimum 2 év kereskedelmi vagy vendéglátóipari irányítói tapasztalat Magyarországi munkahelyen
Terhelhetőség, határozottság, jó probléma megoldó képesség
Irodai felhasználó szintű MS Office ismeret

Előnyt jelent

angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Budapest fő közlekedési csomópontjaiban található cukrászdáink egyikének irányítása, stabil tulajdonosi és szakmai háttér támogatásával.
30 % dolgozói kedvezmény, amit bármely cukrászdánkban felhasználható
Gyors tanulási és karrier lehetőség a cég finanszírozásában.
Órabér alapú fix és forgalom utáni bejelentett bérezés

Céginformáció

A Szamos cukrászdába üzletvezető pozícióba munkatársat keresünk.
Hiszünk abban, hogy a napi több száz vendég minőségi kiszolgálásához csapatmunka és jó hangulat, továbbá megbecsült munkatársak kellenek.

Válassz minket, ha örömmel vezetnél nálunk egy néhány fős csapatot és megfelelsz a lenti elvárásoknak!

Jelentkezés fényképes Önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva lehetséges.