Üzletvezető

  • Cég neve

    Tóth Dávid

  • Munkavégzés helye

    8243 Balatonakali, Pacsirta utca 1.

  • Fizetés

    Bruttó 500e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 1,0M Ft éves bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • vásárlóink udvarias, pontos és segítőkész kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése,
  • munkatársak vásárló központú vezetése, motiválása, tudatos képzése,
  • az üzlet zavartalan működésének folyamatos biztosítása, , teljes körű vezetői feladatainak ellátása,
  • az üzlet gazdasági szempontok alapján történő vezetése,
  • rendelések, készletek kezelése, készletgazdálkodás
  • munkaerő beosztás tervezése,
  • pénzkezelés, pénztárosok elszámoltatása,
  • leltárak pontos, precíz végrehajtása,
  • adminisztrációs feladatok.

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség, élelmiszer-kereskedelmi gyakorlat előny,
  • vevőközpontú szemlélet,
  • precizitás, pontosság, gyorsaság, türelem,
  • ápolt megjelenés,
  • nagyfokú fizikai és szellemi terhelhetőség,
  • munkaidő-beosztásbeli rugalmasság.

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben eltöltött 3-5 év tapasztalat
  • Lendületes hozzáállás, pozitív gondolkodás
  • Laurel AIR ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, kiszámítható jövedelem.
  • Étkezés hozzájárulás
  • Bejárás támogatás
  • Jutalom

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Szeretsz irányítani? Elboldogulnál egy 10-12 fős csapattal? Szereted ha a saját kezedben a döntés? Jelentkezz hozzánk.
Cégünk több mint 25 éve foglalkozik élelmiszer kiskereskedlemmel. Ezalatt végig 3 alapelvünk mellett építkezve fejlesztettük a vállalkozásunk. Ezek a vevőorientált szemlélet, a folyamatos fejlődés és a lojalitás. Ha te is tudsz azonosúlni céljainkkal, jelentkezz!

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el szakmai önéletrajzát.