Üzletvezető

  • Cég neve

    Szervita Operation Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1029 Budapest, Nagyrét utca 22.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 2 műszak
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Keressük új csapattagunkat a cégcsoportunk tulajdonában álló hűvösvölgyi olasz éttermünk üzletvezetői feladatainak ellátására.

- az étterem működésének biztosítása – a vendégelégedettség és értékesítés maximalizálása, üzleti koncepciónk és a meghatározott értékesítési céljaink maradéktalan megvalósítása
- a forgalom, értékesítési számok, működési költségek, valamint a munkaerő felelősségteljes tervezése; mutatószámok tervezésében, nyomon követésben és ellenőrzésében való aktív részvétel
- költségoptimalizálás
- az étterem személyzetének koordinálása, motiválása és oktatása a vendégek átlagon felüli udvarias és figyelmes kiszolgálásának érdekében
- beosztás- és munkaidőnyilvántartás készítése
- rendezvények lebonyolításának felügyelete
- havi leltár készítés
- napi operatív feladatok
- szervizbe való beállás
- foglalkozás egészségügyi, biztonsági-, és HACCP szabályok betartása, betartatása
- műszakvezetés, napi nyitás- és zárás,
- együttműködés a Tulajdonosokkal, és a központi irodával
- munkatársak toborzása, kiválasztása, fejlesztése, ösztönzése

Elvárások

- minimum 5 év szakmai-, 1-3 év vezetői tapasztalattal rendelkezel
- átlagon felül elhivatott vagy
- pozitív személyiséged van – a változásban nem a problémát látod, hanem a lehetőséget
- motivált és példamutató vagy
- kiváló kommunikációs képességed van
- átlagon felüli szervező- és kitűnő problémamegoldó képességed van
- nagyfokú önállóság jellemez, hatékonyan tudod beosztani az időd, a gyors munkavégzés, és a határozott fellépés jellemez
-- képes vagy betartani a határidőket
- cél-, eredmény- és vendégorientált vagy
- vezetői szemléleted van
- motiváció Számodra a napi fejlődés - innovatív ötleteidnek és szemléletednek köszönhetően ösztönzöd a csapatod arra, hogy minden nap a legjobbat nyújtsák
- erőteljes gazdasági szemlélettel bírsz – rendelkezel elemző készségekkel és tapasztalattal a költséggazdálkodás terén, a működési költségek megfelelő szinten tartásához, a hatékony készletgazdálkodáshoz
- precíz vagy és elkötelezett
- szereted a rendet
- szeretsz csapatban dolgozni
- rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
- MS Office felhasználói szintű ismereteid vannak
- terhelhető vagy

Előnyt jelent

  • kiváló értékesítői vénád van
  • ismered a Fruitsys rendszert
  • analitikus és stratégiai készségeid kimagaslóak

Amit kínálunk

- versenyképes fizetés
- havi eredményalapú bónusz
- 8 órás bejelentés
- inspiráló, minőségi munkakörnyezet
- hosszútávú együttműködés
- támogató csapat
- rendkívül stabil céges háttér
- személyzeti étel, ital, kávé
- parkolóhely

Céginformáció

Cégcsoportunk rendkívül stabil háttérrel rendelkezik és több vendéglátóegységet üzemeltet.

Büszkék vagyunk arra, hogy vállalati kultúránk fontos része a minőség, a tisztesség, a kitartás, a lojalitás. Nap mint nap arra törekszünk, hogy felülmúljuk a vendégeink, partnereink elvárásait.

Hiszünk abban, hogy a siker csapatsport!