Üzletvezető (Szeged)

  • Cég neve

    ''HÁDA-1'' Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Bakay Nándor utca 29.

  • Fizetés

    Nettó 239e Ft havi bér Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • Néhány fős csapat motiválása, vezetése
  • Havi árukészlet csere koordinálása és lebonyolítása
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
  • A munkakör pénztárosi és eladói feladatok elvégzését is magában foglalja

Elvárások

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Néhány fős csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Boltvezetői végzettség
  • EGYÉB INFORMÁCIÓ:
  • Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől péntekig: 7.45-18.00 között, szombaton 7.45-13.00-ig)
  • Kb. heti 40 óra munkavégzés, átlagosan kb. heti 4-5 napban

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, fejlődő magyar cégnél
  • 70%-os ruhavásárlási kedvezmény, az általad választott termékekre
  • Alapbér: bruttó 345.000 Ft/hó, ami nettó 229.425 Ft-ot jelent.
  • Vezetői bónusz: nettó 20.000 Ft, vagy nettó 26.600 Ft, vagy nettó 33.250 Ft.
  • SZÉP kártya juttatás: nettó 10.000 Ft/hó
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.