Üzletvezető (SINSAY - Bonyhád - új üzlet)

  • Cég neve

    LPP HUNGARY KFT. - SINSAY

  • Munkavégzés helye

    7150 Bonyhád, Deák Ferenc utca

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Főbb feladatok, munkák:

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása

Amit kínálunk:

Lehetőségeink:
  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapat
  • Versenyképes fizetés
  • Helyi és távolsági tömegközlekedési bérlettámogatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség
  • Üzlet forgalma után járó bónusz

Az álláshoz tartozó elvárások:

Téged keresünk, ha:
  • Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket!
  • Minimum 1-2 év tapasztalattal rendelkezel egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Előny, ha legalább társalgási szintű az angol nyelvtudásod
  • Visual merchandising tevékenységben jártas vagy
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó képességed
  • Példa értékű teherbírásod van

Várjuk fényképes önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető