Üzletvezető

  • Cég neve

    LEGUAN Burkolatok Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Tópark utca 1a.

  • Fizetés

    Jutalék

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

A LEGUAN Burkolatok a 90-es évek eleje óta foglalkozik szőnyeg és lakástextil kereskedelemmel. A közép- és felsőkategóriás szőnyegek, padlószőnyegek, laminált padlók és lakástextilek forgalmazásával foglalkozó exkluzív bemutatótermüket 2007-ben nyitottuk meg Törökbálinton, a MaxCity-ben.

Erősségünk, hogy egyedi méretben is képesek vagyunk bármilyen szőnyeget legyártatni, továbbá a legnagyobb készlettel rendelkezünk az országban egyedi design szőnyegekből.

A legtrendibb Louis De Poortere, Guy Laroche, Joop!, Ted Baker, Harlequin, Tom Tailor és vintage szőnyegek mellett a klasszikus nepáli, berber és kasmír selyemszőnyegek rendkívül széles választékát forgalmazzuk, nálunk bárki megtalálja az ízlésének leginkább megfelelőt. Mindemellett közép- és felsőkategóriás padlószőnyegekből, lakástextilekből és parkettából is rendkívül széles választékkal rendelkezünk, ezért nálunk kiemelt fontosságú a szakértő értékesítés.

Csapatunk hisz abban, hogy egy jól megválasztott szőnyeg összefogja és kényelmes élettérré varázsolja a helyet, amiből eddig valami olyannyira hiányzott. Színt és melegséget hoz, tompítja a hangokat és finom textúrát rajzol a térbe: máris egy lépéssel közelebb kerültünk ahhoz a jóleső pillanathoz, amikor varázsütésre egésznek, hangulatosnak és békésnek érezzük otthonunkat.

Dolgozz velünk, ha Te is tudsz azonosulni ezzel a szemlélettel!

Feladatok

  • A bemutatóterem napi, operatív irányítása, működtetése
  • Csapatának motiválása, fejlesztése, tevékenységük értékelése és koordinálása
  • Az üzlet értékesítési, készletgazdálkodási és logisztikai folyamatainak menedzselése
  • Versenytársak figyelése, új szakmai trendek implementálása
  • Igényfelmérés, tanácsadás, ügyfelek szakértő kiszolgálása, árajánlatok készítése
  • Reklamációk kezelése
  • Időszakos és éves leltár végzése
  • Heti havi riportok elkészítése

Elvárások

Az ideális jelölt elhivatott a magas minőségű vevő kiszolgálás mellett, és vezetőként szereti az emberek mindennapos irányítását, tanítását, lelkesedésük és lojalitásuk magas szinten tartását, nem a “kemény bánásmód” híve.

  • Kiskereskedelemben szerzett legalább 5-10 éves tapasztalat
  • Üzletvezetésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Textiles és/vagy lakberendezői előképzettség, szakmai múlt
  • Angol nyelvtudás (sok angolul beszélő törzsvevőnk van + beszerzés)

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt ugyan a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, viszont hosszú távú biztos szakmai karriert, családias hangulatú (nem multi) cégkultúrát, és nagy önállósággal végezhető munkát ajánlunk.

  • Korrekt alapbér + jutalékrendszer + dolgozói kedvezményprogram
  • Alapos betanítás (25 évig itt dolgozó elődje még 4 hónapig itt van, és utána is elérhető, ha szükséges)
  • Önálló munkavégzési lehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Saját ötletek megvalósításának lehetősége
  • Külföldi szakmai utakon részvételi lehetőség
  • Munkaidő a bolt nyitvatartásához igazodik, „pláza üzemmódban” kell gondolkozni 10:00-19:00 szombat-vasárnap

Pályázatát (fénykép, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi „Jelentkezem” gombra kattintva, a tárgy mezőben „Üzletvezető”-ként megjelölve. A motivációs levelet az e-mail szöveges részébe írja (ne csatolt fájl legyen), és a következő kérdéseket feltétlenül válaszolja meg benne:

  1. Miért szeretne váltani?
  2. Milyen eredményekre a legbüszkébb értékesítési pályafutásából?
  3. Ha megkérdeznénk beosztottait, mit mondanának, milyen vezető ön?
  4. Mit vár el egy munkáltatótól ahhoz, hogy hosszú távon náluk tervezzen?