ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER Bt. logo

Üzletvezető - Kaposvár

  • Cég neve

    ALDI MAGYARORSZÁG ÉLELMISZER Bt.

  • Munkavégzés helye

    Kaposvár

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • adott üzlet hosszútávú, nyereséges üzemeltetésének biztosítása
  • árurendelés és áruprezentáció
  • munkaerő beosztásának tervezése, a beosztottak irányítása és motiválása
  • kasszák leszámolása, trezor állományának kezelése
  • aktív részvétel a napi üzemeltetési feladatokban
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • lezárt, legalább középfokú végzettség (előny a szakirányú vagy felsőfokú végzettség)
  • legalább 1 éves vezetői tapasztalat (előny, ha a tapasztalatomat a kereskedelemben szereztem)
  • felelősségteljes és átlagon felüli elkötelezettség
  • empátia és motivációs készség
  • vezetői és jó kommunikációs képesség
  • utazási hajlandóság
  • rugalmas beoszthatóság
  • terhelhetőség és kitartás

Amit kínálunk

  • bruttó 906 500 Ft kezdő fizetés mellett az elérhető legmagasabb fizetés havi bruttó 1 217 100 Ft* heti 40 órás műszakban
  • munkába járás költségének térítése
  • egyéb ingyenes juttatások
  • jubileumi juttatás
  • üzletvezetői kinevezést követően, a nyári időszakban, meghatározott Balaton környéki üzleteinkben kiemelt bérezés

*az ALDI Magyarországnál a pozícióban eltöltött 10 év munkaviszony után elérhető, pótlékokkal (kivéve vasárnapi pótlék, illetve műszakpótlék) növelt legmagasabb havi bruttó fizetés.

VÁRUNK AZ ALDI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

Munkavégzés helye

Kaposvár

Munka kezdete

azonnal

Munkahelyi extrák

  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled.

Az ALDI-nál a legmagasabb vásárlói elégedettséget mindig szem előtt tartjuk. Több mint 4.200 munkatársunk dolgozik nap mint nap a kimagasló vásárlói élmény megteremtésén. Csatlakozz hozzánk és kezdd meg ALDI-s karriered üzleteink egyikében, biatorbágyi raktárunkban, központunkban, budapesti vagy pécsi szolgáltatóközpontunk egyikében. Tedd meg az első lépést és csatlakozz sikeres csapatunkhoz.