Üzletvezető-helyettes – Premier Outlet (Biatorbágy)

  • Cég neve

    GUESS Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy, Budaörsi út 4.

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főbb feladatok:
  • Az üzlet kereskedelmi tervének megvalósításában való részvétel
  • Együttműködés az Üzletvezetővel az alábbi feladatokban:
    • vásárlói élmény biztosítása,
    • értékesítési célok elérése,
    • napi szintű támogatás.
  • A vásárlók személyes és magas színvonalú kiszolgálása, vásárlói reklamációk kezelése
  • A munkavállalók vevőorientált irányítása, napi munkamenet beosztása
  • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • Napi, heti és havi riportok, kimutatások készítése
  • Adminisztratív feladatok (beosztások/rendelések/statisztikák/elszámolások)
  • Az üzlet rendben tartása, árurendezés, lopás megelőzés
  • Leltározás
  • Kasszázás
  • Aktív, együttműködő részvétel egy hatékony csapat életében

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Rendelkezel minimum 1-2 év tapasztalattal hasonló pozícióban, és van már tapasztalatod a menedzsment területén
  • Minimum társalgási szinten beszélsz angolul (aktív nyelvtudás)
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Visual merchandising tevékenységekben jártas vagy
  • Szereted a kihívásokat, a pörgést és fontos számodra az állandó fejlődés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód jellemez
  • Nyitott vagy az új készségek elsajátítására
  • Fontos számodra a jó csapat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, pótlékok, bónuszrendszer)
  • Próbaidő lejárta után magán egészségügyi szolgáltatás
  • Étkezési támogatás
  • Utazás támogatás
  • GUESS? munkaruha
  • Stabil és megbízható munkahely
  • Remek fejlődési lehetőségek – nálunk kiteljesedhetsz!
  • Motiváló csapat, barátságos kollégák

Céginformáció

Az 1981-ben megalapított GUESS? mára a világ egyik legismertebb és legmeghatározóbb ruházati márkájává vált. A GUESS? fejlődésének hajtóereje munkatársaink lankadatlan elkötelezettségében, kreativitásában és a márka iránti szenvedélyében rejlik.

A Premier Outletben lévő Guess Jeans üzletünkbe keressük új munkatársunkat.

Szeretnél csatlakozni hozzánk?