Üzletvezető-helyettes (House - Campona)

  • Cég neve

    LPP Hungary Kft. - HOUSE

  • Munkavégzés helye

    1222 Budapest, Nagytétényi út 37.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Az LPP vállalata a ruhaipar vitathatatlan vezetője Lengyelországban. Márkáink a RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO és SINSAY vásárlók millióihoz jutnak el világszerte.

Az LPP csapata több, mint 25 000 kivételesen tehetséges munkavállalóból áll, akik motiváltak és elkötelezettek. Mindennapjainkat a szenvedély vezérli – ez a szenvedély késztet minket arra, hogy új kihívásokat keressünk, és arra törekedjünk, hogy a világ legjobb ruházati vállalatává váljunk.

Főbb feladatok, munkák:

  • Legfontosabb számunkra, hogy az „értékesítési csapatodat” vezesd, motiváld, képezd, segítsd
  • Az üzleti terveknek megfelelően a kereskedelmi egység gyors befuttatása, az értékesítési eredmények maximalizálása, majd fenntartása
  • Magas szintű ügyfélközpontúság megvalósítása
  • Új munkavállalók betanítása és fejlesztése
  • Adminisztratív feladatok (beosztások /rendelések/ statisztikák /elszámolások készítése, nyitással és zárással kapcsolatos teendők, kassza kezelése)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szereted a divatot, az embereket, a pörgést, és mindig keresed a fejlesztési lehetőségeket!
  • Rendelkezel minimum 1-2 év tapasztalat egy kereskedelmi üzlet vezetésében, hasonló pozícióban
  • Érettségi vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább társalgási szinten beszélsz angolul
  • Visual merchandising tevékenységben jártas vagy
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Kiemelkedő ügyfél- és eredményorientáltság, stratégiai gondolkodásmód tulajdonosa vagy
  • Példa értékű teherbírással, rugalmassággal rendelkezel

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, összetartó, fiatalos csapatban dolgozhatsz
  • Versenyképes fizetést nyújtunk számodra
  • Üzlet teljesítése után bónuszt biztosítunk
  • Helyi tömegközlekedési bérletet szolgáltatunk
  • Fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Szakmai képzések, rendszeres tréningek várnak Rád
  • Vásárlási kedvezményben részesülsz
  • Helyet biztosítunk, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.