Üzletvezető-helyettes (Budapest - Aréna Pláza)

  • Cég neve

    SHOEBOX Kft.

  • Munkavégzés helye

    1087 Budapest, Kerepesi út 9.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzletvezető munkájának támogatása
  • Az eladói csapat irányítása és motiválása
  • A napi feladatok priorizálása és kiosztása
  • A vevők maximális kiszolgálása
  • Készletkezelés és az ehhez tartozó háttérfolyamatok irányítása az üzletvezető segítségével

Elvárások

  • Vezetői szemléletmód, értékesítés orientált hozzáállás
  • Kiváló motivációs és kommunikációs készség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Precizitás, pontosság
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Pozitív, határozott személyiség

Amit kínálunk

  • Pörgős, dinamikus csapat vagyunk
  • Tervezhető munkaidő
  • Bejelentett, kiszámítható jövedelem
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőségeid lesznek
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Stabil vállalat vagyunk, mellyel hosszú távon tervezhetsz
  • Munkacipőt, munkaruhát biztosítunk

Céginformáció

Szenvedélyed a divat? Imádod a trendi cipőket? Szívesen segítesz másoknak kitalálni, hogy mit viseljenek? Most ezeket hasznosítva dolgozhatsz a világ legnagyobb divat márkáival szuper csapatunk legújabb tagjaként az Office Shoes-nál teljes munkaidőben!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet önéletrajz küldésével.