Üzletvezető helyettes

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Megbízónk 30 éve a villamosipari piacon az ország legszínvonalasabb szaküzleteivel működő, magyar tulajdonú vállalkozás.

A vállalat kiemelt hangsúlyt fektet a minőségre, valamint a vevői elégedettségre, mely nagyban hozzájárult dinamikus növekedésükhöz.

Hozzájuk keresünk új munkatársat azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Üzletvezető munkájának teljeskörű támogatása,
  • Eladók, raktárosok irányítása, felügyelete,
  • Az üzlet zavartalan működésének menedzselése minden területen,
  • Értékesítés aktív támogatása,
  • Akciók szervezése és lebonyolítása,
  • Riportok, statisztikák készítése a vezetőség számára,
  • Javaslattétel a felsővezetés számára az üzlet forgalmának növelését eredményező lehetőségekről, változásokról.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezel minimum középfokú villamosipari végzettséggel,
  • Műszaki üzletvezetésben szerzett 1-3 éves tapasztalatod van,
  • Kiváló a kommunikációs készséged,
  • A munkavégzésed során mindig a pontosságra törekszel,
  • Neked mindig a vásárló az első,
  • Szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Az ország legszínvonalasabb szakkereskedésében dolgozhatsz, modern munkakörnyezetben,
  • Versenyképes bérezéssel, béren kívüli juttatással, valamint teljesítményalapú bónusszal jutalmazzuk a munkád,
  • Egy dinamikusan fejlődő munkahelyed lesz, fejlődési és előre lépési lehetőségekkel,
  • Fiatalos, pozitív szemléletű csapat vagyunk, lelkes, közvetlen kollégákkal,
  • Nálunk a pozitív visszajelzések a legfontosabbak.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Értékesítési munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapest, VIII. kerület.
  • Munkaidőkeret: Teljes munkaidő, heti 40 óra.
  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!