Üzletvezető

  • Cég neve

    HAVITU Bt.

  • Munkavégzés helye

    9700 Szombathely, Zanati út 27.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér Nettó 15e - 60e Ft havi jutalék Nettó 400e - 600e Ft éves bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A szaküzletünk vezetése, feladatok koordinálása
  • Az értékesítési tervek realizálása, felügyelete
  • Aktív részvétel az értékesítésben, valamint a vásárlók professzionális kiszolgálása
  • Beosztott értékesítő vezetése, motiválása
  • Az üzlet arculatának gondozása valamint a szaküzlethálózat szabványainak betartása, betartatása
  • Kapcsolatépítés, keresztmarketing szervezése, akciók, kiállítások lebonyolítása
  • Aktív részvétel új termékek fejlesztésében
  • Szállító Munkatársak kiválasztása, irányítása

Elvárások

  • Kereskedelmi szakképesítéssel rendelkezik
  • Vásárló központú és elkötelezett
  • Eredményorientált személyiség
  • Lelkes, dinamikus, jó szervező
  • Önálló, felelősségtudatos és becsületes
  • Üzletvezetői tapasztalata van
  • Rugalmas munkaidő-beosztást vállal (hétvégén, akár esti órákban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik
  • Energikus személyiség szeret csapatban dolgozni
  • Ápolt, barátságos, készséges
  • Elérhető referenciát tudd biztosítani
  • Nyitottság új ismeretek iránt, rugalmasság, alapossá

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőséget egy családias, eredményorientált, dinamikusan fejlődő, jól megalapozott piaci helyzetben lévő szaküzlethálózatban
  • versenyképes, eredményorientált jövedelmet,
  • Az elért eredményektől függő prémiumrendszert
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség, a bejáratott eredményesen működő szaküzlet átvételét

Céginformáció

  • Alkosson velünk és legyen Ön is részese sikerünknek!
  • A MATRACKUCKÓ Alvásszaküzletek ágy, matrac, fenyőbútor értékesítésére szakosodott üzlethálózat teljes mértékben magyar tulajdonú családi vállalkozás.
  • A MATRACKUCKÓ hálózatban hiszünk a kipróbált, minőségi termékek forgalmazásában, új termékek fejlesztésében, munkatársaink szakértelmében és az őszinteségben.

Kattintson a Jelentkezem gombra, ha felkeltette érdeklődését az álláshirdetés!