Üzletvezető

  • Cég neve

    Gastro Cook Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Az üzletvezető, a területi vezetőkkel közös együttműködésben, felel a munkavállalók egyéni fejlődéséért, a közösség csapat szintű működéséért. Prioritásként kezeli a vendégek elégedettségét és a pizza kiváló minőségét. Önállóan, tudatosan tervezi a munkaidőbeosztást. A HR-el felel a csapatépítő programokért, ajánlatot tesz a céges rendezvényekre. Folyamatosan része az üzlet életének akár pizzasütőként vagy pultosként, megfigyel, tapasztal, közbeavatkozik. Optimalizálja a működési költségeket (készlet- és energiagazdálkodás, munkaidőbeosztás).

Elvárások

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat és angol nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk

Üzletvezetői Junior Program: elméleti és gyakorlati képzés, melynek végén üzletvezetőként a saját üzleted élén állhatsz
Nettó bér: 1600-2600 Ft/óra + forgalom utáni bónusz és borravaló. Ezekkel együtt könnyedén elérhető az 1800-2800 Ft/óra. Ha nagyobb tapasztalattal rendelkezel, magasabb órabér-besorolással kezdhetsz.
Stabil, kiszámítható és bejelentett munkalehetőség, ingyenes étkezés és személyzeti ital, valamint kávé. Rugalmas beosztás és dinamikus előrelépési lehetőség.

További előnyök:

  • BELÉPÉSI- ÉS HŰSÉGBÓNUSZ (2024.09.15-ig belépőknek) 100.000-250.000 Ft között
  • Forgalom utáni bónusz, ami havonta akár óránként 200 Ft-tal is emelheti az órabéredet.
  • Kedvezményes vásárlási lehetőség (70%-os kedvezmény).
  • Hónap dolgozója program (40.000 Ft jutalom), egyéb tárgyi és anyagi juttatások.
  • PizzaMe Akadémia által nyújtott folyamatos képzés.
  • Csapatépítő programok és egyéb céges rendezvények.
  • Klimatizált munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A VÁLLALAT: Átgondolt és bátor stratégiai döntéseink következtében, folyamatos minőségi elköteleződés mellett, a kialakult gazdasági körülmények ellenére, ma már 28 üzlettel vagyunk jelen Budapesten és további 4 egységben kínáljunk pizzáinkat vidéki nagyvárosokban. A 2022-es év sikereként először a nemzetközi piacra léptünk.
Történetünk 2013-ban indul, amikor a belváros szívében, a Király utcában, néhány barát szerelemgyerekeként megnyílt a Pizza Di Mamma Sofia. Akkor még a tulajdonosok szolgálták ki a vendégeket. Legjobb tudásunk szerint tettük a dolgunkat, hiszen régről ismertük egymást. Frissen, kézzel készített, forró kemencében sütött pizzáink a mai napig a mediterrán vidék hangulatát idézik.

KÜLDETÉSÜNK: Olyan spontán tanuló szervezet létrehozása, amely a bizalmi hangulatra és az egyéni kvalitásokra építi a profizmust, megtartva a kezdeti pillanatok hangulatát. Az egyedi célkitűzésekhez tartozó kompetenciák fejlesztéséhez hálózati, funkcionális és képességfejlesztési tréningeket biztosítunk.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek csatold fényképes önéletrajzodat!