Üzletvezető - értékesítő (Paks)

  • Cég neve

    Glória Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    7030 Paks, Kereszt utca 1.

  • Fizetés

    Nettó 300e - 800e Ft havi bér Jutalék

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Értékesítés, Kereskedelem!
Egy szépen kialakított, jól startoló, vadonatúj üzletben kell jónak lenned- akkor vagy a mi emberünk!
Vásárlók tájékoztatása, informálása, árajánlatkészítés, áruérkeztetés, árukiadás, leltár, beépítések szervezése a feladatod - természetesen területi vezetőnkkel közösen, nem a mélyvízbe ugorva.

Elvárások

Legyél jó kolléga, nyitott, tudj tanulni és akarj dolgozni.
Legyél jó kereskedő!
A jó kereskedő felkészült, korrekt magatartást mutat, hosszú távon gondolkodik, tisztességes szemlélettel bír.
Hogy hol és mit tanultál, számunkra másodlagos.
Nyílászárókereskedelmi vagy kivitelezői múlt és kapcsolatrendszer természetesen előny, de nem feltétel.
Nálunk mindent megtanulhatsz!

Előnyt jelent

Ha a kereskedelemből vagy az építőiparból jössz, az nyilván előny.
Ha hasonló területen kapcsolatokkal bírsz, az nagy előny.
De nem feltétel egyik sem.

Amit kínálunk

Először is: ha jól teljesítesz, akkor nagyon jól megfizetünk.
Fix + jutalékos rendszerben kereseti lehetőséged 3-600ezer Forint!
Ezen kívül egy álomszép üzletben dolgozhatsz, kiváló csapatban, profi háttértámogatással.
Mi hosszú távra gondolkodunk, és ilyen kollégát is keresünk.

Céginformáció

Nyílászárókereskedelmi cégünk az ország 40 pontján üzemeltet üzleteket, ahova mindig a legjobbakat keressük. Ha megtaláljuk őket, meg is fizetjük.

Fényképes önéletrajzokat várunk.