Üzletvezető (Érd)

  • Cég neve

    "HÁDA-1" Kft.

  • Munkavégzés helye

    2030 Érd, Budai út 13.

  • Fizetés

    Nettó 328e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az üzlet működésének biztosítása, adminisztráció vezetése
  • Néhány fős csapat motiválása, vezetése
  • Havi árukészlet csere koordinálása és lebonyolítása
  • A vásárlók szakszerű tájékoztatása és magas színvonalú kiszolgálása
  • Termékek kihelyezése, kezelése a vállalat belső szabályzata alapján
  • A munkakör pénztárosi és eladói feladatok elvégzését is magában foglalja

Elvárások

  • Kereskedelemben szerzett munkatapasztalat
  • Kereskedelmi végzettség
  • Néhány fős csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Kedves, vásárló-orientált hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Boltvezetői végzettség
EGYÉB INFORMÁCIÓ:
  • Teljes nyitva tartás szerinti műszakok vállalása (hétfőtől szombatig 9.00-20.00 között, vasárnap 9.00-18.00-ig)
  • Kb. heti 40 óra munkavégzés, kb. heti 3-4 napban

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, fejlődő magyar cégnél
  • 70%-os ruhavásárlási kedvezmény, az általad választott termékekre
  • Alapbér: bruttó 460.000 Ft/hó, ami nettó 305.900 Ft-ot jelent.
  • Vezetői bónusz: nettó 33.250 Ft, vagy nettó: 40.000 Ft, vagy nettó: 46.550 Ft.
  • Szép-kártya juttatás: nettó 10.000 Ft/hó
  • Vasárnapi pótlék: nettó 12.000 Ft (2 vasárnap vállalása esetén)
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

A " jelentkezem" gombra kattintás után kérem, csatolja önéletrajzát!