Üzletvezető Eger

  • Cég neve

    Glória Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, II. Rákóczi Ferenc utca 92.

  • Fizetés

    Nettó 350e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

ÉRTÉKESÍTÉS, KERESKEDELEM!
Egy bejáratott, megbízható üzletet kell kiemelkedővé tenned - akkor vagy a mi emberünk.
Vásárlók tájékoztatása, informálása, árajánlatkészítés, rendelésleadás, áruérkeztetés, árukiadás, leltár...Ezek a fő feladataid.
A céget és annak kiváló ár- és minőségpolitikáját kell képviselned, melyet az ország 40 pontján sikerrel tesznek leendő kollégáid. Nem lesz nehéz dolgod, mindent a kezedbe adunk, de a munkát elvárjuk tőled is.

Elvárások

LEGYÉL JÓ KERESKEDŐ!
A jó kereskedő felkészült, korrekt magatartást mutat, hosszú távon gondolkodik, tisztességes szemlélettel bír.
Hogy hol és mit tanultál, számunkra másodlagos.
Tanulékony, fogékony kollégát keresünk, aki jól kommunikál írásban és szóban, alapvetően jó műszaki és kereskedelmi érzékkel bír, képes vásárlóinak érdekeit összevetni kínálatunkkal és a lehető legmegfelelőbb tanácsokat adni, termékeket és szolgáltatásokat értékesíteni.

Előnyt jelent

A legnagyobb előny, ha legalább annyira akarod a sikert, mint mi!
Nyílászárókereskedelmi vagy kivitelezői múlt és kapcsolatrendszer természetesen előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

KORREKT BÉREZÉS - átlátható, teljesítményarányos jutalékrendszer.
A béren kívül teljes oktatást, képzést és támogatást kapsz, komplett és jól felszerelt üzletet, neked csak jól kell kereskedni, sokat kell eladni és megbízhatóságunkat kell képviselned Egerben.
Tőkeerős, magyar tulajdonú, politikamentes munkáltató áll mögötted.

Céginformáció

Nyílászárókereskedelmi cégünk az ország 40 pontján üzemeltet üzleteket, ahova mindig a legjobbakat keressük.
Ha megtaláljuk őket, meg is fizetjük!
Fő profilunk a nyílászárók és melegburkolatok kereskedelme, beépítési szolgáltatásokkal együtt.

Fényképes önéletrajzokat várunk!