Üzletvezető - Eger Agria Park

  • Cég neve

    NEW YORKER HUNGARY Kft.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Törvényház utca 4.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vevőtanácsadás és eladás
  • Kasszatevékenység
  • Árukezelés és prezentáció
  • Vállalati mutatók figyelése
  • Az üzletmenet megfelelő működésének biztosítása
  • Adminisztratív feladatok - BackOffice

Elvárások

  • Kereskedelmi végzettség és megfelelő tapasztalat a textil-kiskereskedelemben
  • Barátságos, megnyerő modor és lelkesedés
  • Vevőközpontúság
  • Tervezési és szervezési beállítottság
  • Rugalmasság
  • Motiválni és lelkesedni tudó személyiség
  • Érzék a divat iránt, azonosulás a New Yorker trendjével

Előnyt jelent

Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • stabil nemzetközi háttér
  • dinamikus, változatos munka
  • megfelelö bérezés

Céginformáció

A New Yorker, mint sikeres Young Fashion cég, világszerte 47 országban több, mint 1200 üzlettel rendelkezik, és folyamatosan növekszik. 23.000 munkavállalóval modern körülmények között dolgozunk, nagy hangsúlyt fektetve a barátságos munkahelyi légkör megteremtésére. Divat iránti szenvedélyünkkel, spontaneitásunkkal és gyorsaságunkkal elértük, hogy 50 éve a divatvilág biztos résztvevői vagyunk.

Kérjük, csatolja önéletrajzát!