Üzletvezető (Debrecen)

  • Cég neve

    SPRINGFIELD Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Debrecen

  • Fizetés

    Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • kézben tartani az üzletet, hogy a vásárlók mindig tökéletes üzletképpel találkozzanak
  • vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben – a csapat tagjaként példamutató aktív részvétel az értékesítésben
  • az üzlet teljes körű irányítása – adminisztráció, KPI mutatók elemezése, leltár, áruátvétel
  • csapat motiválása, betanítása, irányítása

Elvárások

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • érdekel a divat
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezel
  • megbízható, célorientált és vevőcentrikus vagy
  • motivált vagy a kihívásokra és a folyamatos tanulásra
  • van vezetői tapasztalatod
  • rendelkezel merchandising készséggel
  • beszélsz angolul

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdés
  • biztos munkahely egy nemzetközi vállalatnál
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • kellemes munkakörnyezet
  • szimpatikus, nyitott csapat
  • rugalmas munkaidőbeosztás
  • versenyképes fizetés + forgalom utáni jutalék + SZÉP kártya
  • 13. havi fizetés egy teljes naptári év ledolgozása után
  • dolgozói kedvezmények, amit az összes márkánknál fel tudsz használni (Springfield, Women’secret, Fifty)

Céginformáció

Debreceni üzletünkbe (Fórum bevásárlóközpont) munkatársat keresünk az alábbi pozícióba: Üzletvezető.