Üzletvezető (Debrecen)

  • Cég neve

    H & M Hennes & Mauritz Kft.

  • Munkavégzés helye

    4031 Debrecen, Kishatár u. 34.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Üzletvezetőnek lenni a H&M-nél azt jelenti, hogy inspirálod és motiválod az embereket a nagyszerű eredmények elérésére. A sikeres üzletvezetőink mind nagyszerű vezetői képességgel, kiváló üzleti érzékkel rendelkeznek. A saját motivációjukból merítve inspirálnak és tanítanak másokat.

Feladataid :

  • Mindig a vásárlókat helyezed előtérbe és a legfontosabb prioritásod, hogy kiváló vásárlói kiszolgálást nyújts az üzletedben.
  • Gondoskodsz róla, hogy üzleted folyamatosan megfeleljen a H&M szabványainak és a legjobb vásárlói élményt nyújtsa.
  • Jó példával jársz elöl, motiválod és támogatod csapatodat abban, hogy fejlesszék magukat és elérjék üzleti céljaikat.
  • Felelőséggel tartozol a toborzás, tréningek, fejlesztés és az onboarding tekintetében.
  • Igazságos beosztást készítesz csapatod számára, összhangban az üzleti igényekkel és a költségvetéssel.
  • Elemzed az értékesítési KPI-kat és lépéseket teszel az értékesítés és a nyereség maximalizálása érdekében az üzletben.
  • Biztonsági rutinokat követed és betartatod.

Elvárások

Tudjuk, hogy pozitív, kreatív vagy és örülsz, hogy részese lehetsz a H&M kultúrájának és értékeinek.

Emellett:

  • Multi-tasker vagy, aki élvezi a gyors tempójú munkakörnyezetet.
  • Ambiciózus, kezdeményező és eredményorientált vagy.
  • Stratégiai gondolkodásmóddal, jó elemző, és kereskedelmi érzékkel rendelkezel.
  • Tapasztalatod van az értékesítésben és a csapatvezetésben.
  • Elérhető vagy, beleértve az estéket és hétvégéket is.
  • Beszélsz magyarul.

További információk

A  munkaszerződés határozott idejű kismama visszatértéig, a meghosszabbítás lehetőségével.

Amit kínálunk

A H&M Csoport minden alkalmazottjának vonzó juttatásokat kínálunk, valamint számos fejlődési lehetőségeket világszerte. Minden munkatársunk kap egy kedvezménykártyát, amelyet a H&M Csoport összes márkájánál használhat az üzletekben és online. A kedvezményben résztvevő márkák a következők: H&M (beleértve a Beauty és Move termékeket is), COS, Weekday, Monki, H&M HOME, & Other Stories, ARKET és Afound. A személyzeti kedvezményen kívül minden alkalmazottunk részt vesz a H&M Incentive Program – HIP kezdeményezésben is.

Amit ajánlunk még Neked:

  • Lehetőség a cégen belüli fejlődésre (Managereink több, mint 70%-a belső kinevezés)
  • Eredményalapú bónuszok, karácsonyi bónusz
  • AYCM Sport kártya
  • Cégen belüli tréningek
  • Utazási költség támogatás, Budapest és helyi bérlet hozzájárulás
  • Munkatárs ajánlási program

Globális juttatásainkon kívül minden országban különböző versenyképes juttatásokat és előnyöket kínálunk. Felhívjuk figyelmed, hogy ezek foglalkoztatási típusonként és országonként eltérőek lehetnek.

Céginformáció

A H&M a H&M csoport része. A H&M Csoportnál eltökélt szándékunk, hogy befogadó, sokszínű és méltányos munkahelyeket hozzunk létre és tartsunk fent az egész szervezetben. Csapatainknál elengedhetetlen a sokszínűség, munkavállalóink megosztják és ötvözik tudásukat, tapasztalataikat és ötleteiket. A sokszínű munkaerő pozitív hatást gyakorol arra, ahogyan a kihívásokat kezeljük, amit lehetségesnek tartunk, és ahogyan kapcsolódunk kollégáinkkal és ügyfeleinkkel világszerte. Ezért a sokszínűség minden dimenzióját figyelembe vesszük a felvételi folyamat során.

Törekszünk a tisztességes és egyenlő eljárásra, ezért kérjük, hogy ne csatolj kísérőlevelet a pályázathoz, mivel azok gyakran tartalmaznak olyan információkat, amelyek könnyen kiválthatnak nem szándékos előítéleteket.