Üzletvezető (Budapest)

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk szakértő a növényi eredetű szépségápolásban.

A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képvisel, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére.

Számukra keresünk új munkatársat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • A vásárlói élmény megteremtése, magas színvonalú kiszolgálás biztosítása az üzletben
  • A márkabolt eredményes vezetése, a kitűzött értékesítési célok elérése
  • Az üzlet operatív működtetésének biztosítása, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A törzsvásárlói program népszerűsítése
  • Árurendelés, leltározás
  • Promóciók lebonyolítása, bolti és bolton kívüli aktivitások szervezése
  • A márkabolt képviselete, kapcsolattartás a bevásárlóközponttal, a többi bolttal és irodával
  • Az eladói csapat irányítása, munkaszervezése, motiválása a kitűzött KPI számokat szem előtt tartva

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szépségápolás iránti érdeklődés
  • Legalább középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Energikus, motiváló személyiség

Amit kínálunk:

  • Elegáns boltok, prémium szépségmárka képviselete
  • Szépségápolási és vezetői tréningek szakértői minőségben
  • 100 millió elültetett fa mutatja, hogy mi igazán zöldek vagyunk
  • Minimum bruttó 380000 Ft havi alapbér + cafetéria próbaidő után + forgalomtól függő bónusz
  • Havi 6 db 70%-os termékvásárlási kedvezmény
  • 100% bejárási támogatás vidékről
  • Elegáns munkaruhát és munkacipő költségtérítést biztosítunk
  • Élet- és baleset biztosítás a próbaidő után
  • Kávé, tea, frissítők munka közben
  • Támogató, erős, összetartó csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Üzlet-, Boltvezető

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Budapesti Yves Rocher üzlet
  • Munkaidő: teljes munkaidő