Üzlettámogatási Gyakornok- Diákmunka, Budapest

  • Cég neve

    Get Work Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Pulz utca 44.

  • Fizetés

    Bruttó 1 874 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Diákmunka
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adminisztratív teendőid lesznek, többek között iratkezelés, felügyelőbizottsági anyagok összeállítása
  • A projektek kezelése is a Te feladatkörödbe tartozik
  • Árazási feladatokat is rád fognak bízni
  • Programok, konferenciák szervezésébe is bekapcsolódsz majd
  • Kis értékű beszerzésekben is számítanak a segítségedre

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos felsőoktatási hallgatói jogviszony,
  • Átlagosan heti 25/30 óra vállalása
  • Precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

#diákmunka
#szabad hétvége
#25 év alatt bruttó = nettó
#fejlődési lehetőség

Céginformáció

Nemzetközi partnerünk Magyarországon a negyedik legnagyobb vállalatcsoport, több, mint 18 ezer főt foglalkoztat, működése a teljes hazai energiarendszert lefedi. Legfontosabb erényeik az ügyfélközpontú szemléletmód és az elkötelezettség.

Ha tudsz azonosulni a cég értékrendjével, szeretnél fejlődni, megbízható vagy és precízen dolgozol, valamint éppen most keresel egy remek állást, akkor jó helyen jársz!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérlek, csatold magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat!

Kérlek, csak abban az esetben jelentkezz, ha rendelkezel nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal!