Üzletkötő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Külkereskedelmi vagy gazdasági területen diplomáztál? Folyékonyan beszélsz angolul? Jó kommunikációs- és szervezőkészséggel rendelkezel? A kihívások elé motiváltan és proaktívan állsz? Rendelkezel több éves beszerzési tapasztalattal?

Ha a fenti kérdésekre "igen" a válaszod, ne habozz, olvass tovább, hiszen lehet, hogy partnerünk pont Téged keres Üzletkötő pozíciójába!

Üzletkötő

Főbb feladatok, munkák:

  • Késztermék beszerzésekkel kapcsolatos tevékenység ellátása.
  • Beszerzéssel kapcsolatos folyamatok teljes körű koordinálása.
  • Beszerzési megrendelések elkészítése, azok betartásának és teljesülésének nyomon követése, a megvalósulás ellenőrzése.
  • Részvétel a vállalat rövid- és hosszú távú stratégiai beszerzési tervének megvalósításában.
  • Naprakész tájékozódás hatósági, üzleti, piaci információkból.
  • Kapcsolattartás a külső partnerekkel és belső társosztályokkal, reklamációkezelés.
  • A szükséges adminisztratív, dokumentációs feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Külkereskedelmi vagy gazdasági főiskolai diploma.
  • Több éves beszerzői tapasztalat.
  • SAP felhasználói szintű ismerete.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs- és szervező készség.
  • Jó problémamegoldó képesség.

A kiválasztás során előnyt jelent:
  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
  • Partnerünk családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Cafeteria és 13. havi jutalom is van náluk.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető irodájuk díjnyertes közösségi munkatérrel, felszerelt konditeremmel vár Téged.
  • A pozícióban lehetőséget biztosítanak részleges távmunkára.
  • Csoportos élet- és balesetbiztosításban részesítik kollégáikat.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
  • Számtalan sportolási és szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
  • Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Üzemeltető