Üzletkötő-területi képviselő

  • Cég neve

    Vet-Profil Kft.

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Fejér megye, Pest megye

  • Fizetés

    Jutalék
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Szeretsz a vezetni, üzleteket kötni és nem utolsó sorban tenni a kutyák macskák egészségének érdekében? Szeretnél egy tapasztalt, ám fiatalos csapat tagja lenni egy dinamikusan fejlődő KKV-ban?
Ha a válaszod igen, akkor nálunk a helyed!
Kisállatboltokat, állatorvosi rendelőket felkutató és látogató területi képviselő munkatársat keresünk, egyedülálló szuper prémium termékeink forgalmazásához a Pest megye és vonzáskörzetében!

Elvárások

  • Releváns üzletkötői/területi képviselői tapasztalat PET/VET vagy egyéb FMCG területen!
  • Siker- és teljesítményorientált hozzáállás (szóval ha van egy kitűzött cél mozgass meg minden követ, hogy elérd!)
  • Jó beszélő- és meggyőzőképesség (csúcsminőségű kutya- és macskatápokkal foglalkozunk, fontos hogy meg tudd győzni a partnert, miért éri meg ezt ajánlania!)
  • Megbízhatóság és nyitottság (szinte teljesen a magad ura lehetsz, ha nálunk dolgozol)
  • Partnerek igényeihez való alkalmazkodás, rugalmasság (fontos, hogy mindenkivel megtaláld a közös hangot és a win-win szituációt)
  • Jogosítvány és legalább 5 éves autóvezetési tapasztalat

Előnyt jelent

  • Friss üzletkötői tapasztalat és ismeretség a kisállateledel területen
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Béred, csak rajtad múlik, nálunk nincs jutalék maximum! (alapbér + jutalék)
  • Bejelentett teljes állás
  • Stabil, tőkeerős háttér
  • Céges autó (próbaidőszakot követően)
  • Azonnali kezdési lehetőség (ha téged választunk, csak rajtad múlik)
  • Szakértő háttértámogatás (termékeinkkel kapcsolatos kérdéseidet akár állatorvosunknak is azonnal felteheted!)
  • Rendszeres promóciók (hogy legyen mivel többször felkeresned a partnereket)
  • Közvetlen és támogató csapat (cégünknél kiemelkedően fontos a már szinte családias hangulat megtartása)

Céginformáció

A Vet-Profil Kft. több, mint 25 éve foglalkozik kisállateledelek és kiegészítők forgalmazásával országszerte. Komáromi központunkból saját furgonaink segítségével szállítjuk ki az árut a nagykereskedésekbe, állateledelboltokba, állatorvosokhoz vagy akár tenyésztőkhöz. Termékportfóliónk kialakításánál ügyelünk arra, hogy az éppen aktuális piaci trendeknek és a legmagasabb minőségi elvárásoknak egyaránt megfeleljünk. Hiszen azt tudjuk mi is őszintén ajánlani a gazdiknak, amit mi is szívesen adunk saját kutyánknak/macskánknak.

Kérjük mindenképpen csatoljon fényképes önéletrajzot!